Kolekce Kendall + Kylie pro Forever 21 bude k dostání i u nás!

Pokud se řadíte mezi četné fanoušky popkulturních ikon stylu Kendall a Kylie, zbystřete. Jejich kolekce oblečení a doplňků navržená exkluzivně se spolupráci se značkou Forever 21 dorazí už 21. dubna do Evropy a k dostání bude i v České republice!

Nejspíš nejslavnější sestry současnosti Kendall a Kylie vnesly do kolekce to nejlepší ze svého osobitého stylu. Sofistikované, klasické a ženské střihy jsou pod dohledem Kendall elegantní a moderní, zatímco Kylie přináší rozmanitou originalitu a hravost, pro kterou ji zná celý svět.  

Ulovte si svůj Kendall + Kylie kousek!

Od 12. dubna přesně od 10 hodin dopoledne mohou návštěvníci prodejen FOREVER 21 získat svůj vlastní KENDALL + KYLIE kousek a vybrat si z mnoha trendy stylů i klasických střihů. V kolekci nechybí základní oděvy navržené tak, aby seděly a lichotily každé postavě, ale najdeme tu i oblečení vhodné na večírky pro milovníky městské módy. Upnuté šaty na tělo, sportovní podprsenky, bombery či šaty ze síťoviny – všechny tyto povedené kousky dodají vašemu outfitu pořádnou dávku stylu. A potěší vás i svými cenami, které se pohybují od 249 Kč do 1499 Kč.

Foto: Forever 21

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *