Inspirováno světem jídla: TAM ARA představuje kolekci podzim/zima 2018/2019

Nápady k tvorbě nových kolekcí berou návrháři téměř kdekoliv – ve světě květin, zvířat, při cestování… A podobně je na tom i nová kolekce z dílny české značky TAM ARA. Její tvůrci se nechali inspirovat krátkým výletem do Berlína, kde však nehledali památky, nýbrž se nechali okouzlit místní gastronomií. A promítli ji do nové kolekce pro podzim a zimu 2018/2019.

Ukousněte si místní módy

Kolekce se nechala inspirovat barevností berlínského jídla – malinami, olivami, chlebem či borůvkami. Zpráva, kterou nám její tvůrci přináší, jde však hlouběji. Má snahu vyvolat rozhovor o našem přístupu k módě. Naučili jsme se dopřávat si kvalitní jídlo, ale proč stejně nepřistupujeme i k módě? I zde je třeba udělat změnu. I česká móda totiž může být vkusná, šik, zajímavá a vyrobená z kvalitních materiálů. A jedním z důkazů je právě nová kolekce TAM ARA, která byla kompletně vyrobena v České republice.

V barvách jídla

Béžová, khaki, vínová, bílá, černá a šedá – to jsou barvy, které tvoří prakticky celou kolekci. Dokonale ladí s podzimní náladou a podtrhují ženskost, stejně jako použité střihy. Ty elegantně obepínají siluetu a hodí se pro řadu různých příležitostí od pracovní schůzky až po večeři v hezké restauraci. S novým obdobím perfektně souzní i použité materiály, mezi nimiž nechybí vlna, bavlna, kůže ani angorská vlna.

[Best_Wordpress_Gallery id=“69″ gal_title=“TAM ARA AW 2018-2019″]

Foto: TAM ARA

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *