Minimalistická a nadčasová: Cartier představuje novou kabelku Double C de Cartier

Pokud se řadíte k milovníkům minimalismu, čistých linií a nadčasovosti, nejspíš se zamilujete do nové kabelky Double C de Cartier stejně snadno jako my. 

Double C de Cartier

Je jednoduchá, zdobí ji přesné linie a nadčasový tvar a také spona s dvojitým C ve tvaru iniciál domu Cartier. Ta upoutá pozornost zdobením barevným lakem, který doplňuje celý tón kabelky. Předlohou se jí stala pečeť z červeného vosku, kterou Cartier používal při balení svých šperků. Dvě “céčka” pak vzdávají poctu slavnému pařížskému příjmení. „Snažili jsme se modernizovat logo jeho uvolněním z vnitřního oválu, ve kterém se dříve objevovalo na kabelkách Cartier. Zacházeli jsme s ním jako se šperkem, přičemž zvláštní pozornost byla věnována jeho nečekanému otevření. Vůbec poprvé je jeho přítomnost jak estetická, tak funkční, nemluvě o příjemném kliknutí, které vydává při zavření, a které dále povyšuje tuto sponu na šperk. Silně strukturovaný tvar kabelky je navíc tak efektní, že umožňuje sponě zazářit a stává se její dokonalou součástí. Kabelka byla navržena k nošení dvěma způsoby: přes rameno nebo jako cross-body, a to díky nastavitelnému ramennímu popruhu,“ vysvětluje Marin Yuson, ředitel sekce koženého zboží Cartier. 

Kabelka Cartier navždy

Jakýkoliv šatník, jakýkoliv styl, jakákoliv příležitost – tento model kabelky skvěle padne jakékoliv nositelce, která touží po eleganci a vkusu. Není ani příliš malá, ani příliš velká a stane se vaším skvělým společníkem, ať už vyrazíte kamkoliv. V kolekci kabelek Double C najdete temně černou, intenzivní červenou, jemně pudrovou či zářivě fuchsiovou barvu. Ať už v klasických nebo pastelových odstínech, jemná telecí kůže každé z kabelek Double C září tím správným množstvím lesku podtrhující ozdobnou sponu tón v tónu. Kabelka s kovovým zapínáním překřížených C je k dispozici ve dvou velikostech: menší a větší (Nano a Mini). Obě verze jsou pak v prodeji ve čtyřech barvách.

Foto: Cartier

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *