Milovníci italské módy pozor: Baldinini otevírá butik v Praze

Pokud patříte k fanouškům šarmu italské módy, pak by vaší pozornosti neměl uniknout nově otevřený butik Baldinini v Premium Outlet Prague Airport. Jedná se o jediný outletový obchod této značky u nás a v jeho repertoáru najdeme dámskou i pánskou obuv a doplňky. 

Baldinini: symbol italské zručnosti

Italská značka luxusní obuvi a kožených doplňků Baldinini otevřela svůj nový obchod v prémiových prostorách outletového centra Premium Outlet Prague Airport (POP Airport). Zákazníci, kteří hledají kvalitní koženou obuv, si tu přijdou na své.  V obchodě nechybí obuv a doplňky z kvalitních materiálů v nadčasovém a moderním designu, navíc precizně ručně zpracované. I díky tomu je značka proslulá po celém světě a právem se stala symbolem luxusu a pohodlí. „Jsme rádi, že máme v POP Airport další prémiovou značku. Nejen že perfektně zapadá do portfolia značek, které v POP zákazníkům nabízíme, ale zároveň přirozeně doplňuje sortiment ostatních obchodů,“ vysvětluje marketingový a obchodní ředitel Premium Outlet Prague Airport Jakub Dlouhý. 

Butik Baldinini v POP

Obujte něco neokoukaného

Nový obchod Baldinini nabízí návštěvníkům autentický, neokoukaný styl italské elegance, šarmu a komfortu. Na své si přijdou dámy i jejich pánský doprovod. Sortiment je doplněn kabelkami, taškami, aktovkami a koženými pásky. Nechybí další doplňky jako peněženky, cestovní tašky a kufry, dámské či pánské bundy nebo brýle. Mimo to v obchodě značky Baldinini v POP Airport najdeme kolekce i dalších značek, jako jsou Roberto Serpentini, Fabi, Ninalilou, Bikkembergs, Manual, LiliÓ a Mywalit.

Foto: Baldinini

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.