Mercedes-Benz Prague Fashion Week zahájí online přehlídka Jakuba Polanky

Největší módní akce v českých vodách se blíží. MBPFW 2021 odstartuje už tento pátek a můžete u toho být i vy, klidně z pohodlí svého obýváku. 

Virtuální zahajovací show Jakuba Polanky

Už v pátek 30. dubna od 19:00 proběhne premiéra nové kolekce Jakuba Polanky Before Sunrise a můžete u toho být také. Přehlídka se totiž uskuteční online a sledovat ji můžete exkluzivně na harpersbazaar.cz a YouTube MBPFW. Prostor online přehlídce poskytla zrekonstruovaná budova Šlechtovy restaurace v Královské oboře Stromovka. Režisérem videa je uznávaný mladý režisér Marek Jarkovský, který ve spolupráci s magazínem Harper’s Bazaar vytvořil první digitální módní přehlídku Jakuba Polanky. „V časopise Harper’s Bazaar je nám jako každý rok radostí být partnerem opening night Mercedes Benz Prague Fashion Weeku. Letos na jaře nám covid ještě neumožňuje sejít se k zahájení osobně, a tak nás těší, že se můžeme díky technologiím a kreativitě všech týmů setkat online. Navíc nás u toho může být nekonečně mnoho. Věřím, že si svátek fashion designu užijeme sice virtuálně, ale stejně intenzivně!“ říká Nora Grundová, šéfredaktorka magazínu Harper’s Bazaar.

MBPFW představuje i nové partnery

Další novinkou bude nový vlasový partner, kterým se od sezóny FW21 stává tým profesionálních kadeřníků Toni&Guy. Ti mají zkušenosti z londýnského fashion weeku či editorialů pro fashion magazíny. „Velmi se těšíme na spolupráci s jednotlivými českými a slovenskými návrháři a na jejich aktuální kolekce FW21,“ uvádí Anna Plačková, Senior Style Director Toni&Guy. Rovněž dochází ke změně na pozici produktového partnera, a tím je nově značka Authentic Beauty Concept, ucelená prémiová značka vytvořená týmem profesionálních kadeřníků. Authentic Beauty Concept používá čisté a jednoduché receptury, které jsou maximálně přírodní, bez snížení výkonu a kvality aplikace. Ingredience produktu v sobě spojují přírodu a vědu.  Oficiálním make-up artistou MBPFW je jako již tradičně Parfumerie Douglas pod vedením Kristýny Hoškové a make-up partnerem je opět značka Lancôme.

Foto: Jakub Polanka / MBPFW

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *