Lush odhaluje velikonoční kolekci!

Že nemáte rádi Velikonoce? A co si je zpříjemnit koupelí se zlatým vejcem nebo třeba sprchou, kde se pomazlíte s peelingovým králíčkem? To už zní lépe, že? Tyto dokonalé velikonoční společníky objevíte ve velikonoční kolekci Lush

Voňavé Velikonoce s Lush

Zatímco většina značek uvádí speciální kolekce na Vánoce a Velikonoce trochu přehlíží, Lush není ten případ. A nezklamal ani letos a představuje 11 produktů, které opět září neotřelými nápady. Výrazné barvy, roztomilé tvary a nekonečná vůně, to všechno je kolekce Lush Easter 2021, kterou můžete sehnat jak v obchodech, tak i online. Je plná oblíbených koupelových bomb, voňavých mýdel, ale nechybí v ní ani scruby či peelingy. Jaké produkty se staly našimi favority?

Flamingo Egg

Toto vejce plameňáka zdobené mořskou solí vám vanu promění v růžovo-modrou barevnou show a ještě ji provoní cukrovou vatou. Máte lepší nápad na velikonoční koupel?

Flamingo Egg, 160 Kč

Walter Bunny

Velikonoční králíčci jsou tak roztomilí! S tímto se můžete ve sprše mazlit dle libosti, obsahuje bambucké a murumuru máslo pro hydrataci a navíc vás za odměnu zbaví odumřelých buněk. 

Walter Bunny, 275 Kč

Avo Good Easter

Avokádo na Velikonoce? Proč ne! Tenhle zlato-zelený kousek vás potěší citrusovou vůní a pečujicím avokádem a jeho mydlinky si mohou užívat ruce i tělo. 

Avo Good Easter, 290 Kč

The Owl and the Pussycat

Kam plavou kočička a sova? Až do vaší vany, aby vám udělaly radost touto koupelovou bombou 3 v 1.

The Owl and the Pussycat, 200 Kč

Golden Egg

A na závěr něco skutečně speciálního. Ponořte se do třpytivé lázně s krémovým zlatým vejcem, které vás bude hýčkat fair trade bio kakaovým máslem s pomerančovou silicí.

Golden Egg, 160 Kč

Foto: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.