Doma NADOTEK: Pomáhejte s novou kolekcí domácího oblečení od Liběny Rochové

I doma na gauči můžeme vypadat stylově a navíc u toho udělat dobrou věc. Ukázkou je kolekce Doma NADOTEK podporující organizaci DEBRA, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel. Postarala se o ni návrhářka Liběna Rochová spolu s výtvarníkem Lukášem Musilem a herečkou Jitkou Čvančarovou. Tváří kampaně se pak stala modelka Aneta Vignerová. 

Na home office stylově

Autorkou kolekce je ikona české módy, návrhářka Liběna Rochová. Na tvorbě motivu látky, ze které jsou modely ušity, se podíleli všichni tři umělci – Liběna Rochová, Jitka Čvančarová a Lukáš Musil. Na loňská trička NADOTEK nyní navazuje kolekce domácích oděvů. Není divu, vždyť aktuálně trávíme spoustu času doma – ať už na home office či péčí o rodinu. A protože na módu jsme ještě nerezignovali, je právě ten správný čas pořídit si elegantní a zároveň velmi pohodlný kousek. Přesně to nabízí Doma NADOTEK. Nákupem potěšíte nejen sebe, ale také pomůžete tam, kde je to třeba. 

Ručně šité a antibakteriální modely 

Kůže lidí s nemocí motýlích křídel je vysoce citlivá a náchylná k poškození. Vždy si tak musí velmi dobře rozmyslet, co si obléknou, aby jim oblečení nezpůsobilo diskomfort nebo dokonce poranění. Kolekce NADOTEK má tedy speciální vnější švy a důraz je kladen také na výběr materiálů. Modely Doma NADOTEK  jsou, ve spolupráci se společností Crawler, ručně ušity z jemné merino vlny. Vlna je přirozeně antibakteriální, udržuje tepelný komfort a je velmi příjemná na nošení. Díky těmto charakteristikám odpovídá těm nejvyšším nárokům.  

Modely z kolekce Doma NADOTEK si můžete objednat přímo na e-shopu organizace DEBRA ČR. V nabídce jsou košile, kalhoty, mikina, pyžamo a noční košile. Výtěžek z prodeje je určen k financování projektů, jimiž DEBRA ČR usnadňuje život lidem s nemocí motýlích křídel. 

Foto: DEBRA, Jean-Claude Etegnot

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *