Kateřina Sokolová a Jiří Bartoška si ve Varech připili na dobrou věc

Modelka a spoluzakladatelka nadačního fondu AutTalk Kateřina Sokolová otevřela spolu s prezidentem filmového festivalu v Karlových Varech Jiřím Bartoškou Moët Summer Lounge bar. Po celou dobu trvání festivalu si tady může každý návštěvník zakoupit Moët Mini, přispět tak fondu AutTalk a jeho prostřednictvím pomoci rodinám s autistickými dětmi. 

Přípitek pro dobrou věc

Tato unikátní charitativní akce se nechala inspirovat hollywoodskými filmovými hvězdami. Za každou slavnou osobnost, která připije na zdraví a slávu karlovarského festivalu, přispěje Moët nadačnímu fondu AutTalk. Slavnostní Moët Lounge Opening si tak nenechala ujít řada hostů. Svým „přípitkem pro dobrou věc“ už nadaci podpořili například Daniela Peštová, Pavol Habera, Hana Vagnerová, Vlastina Svátková, Nikol Kouklová, Alena Mihulová, Nikol Švantnerová, Zuzana Belohorcová  a další osobnosti. Celá charitativní akce je pro Kateřinu Sokolovou, která nadaci spolu se svým otcem, jenž vychovává syna s poruchou autistického spektra, velkým úspěchem. „Je mi obrovskou ctí, že můžeme být součástí něčeho tak prestižního, jako je Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Pro nás je to veliká podpora nejen co se týče financí, ale hlavně i tím, že můžeme šířit osvětu o autismu. Letošní festival si tak užívám ještě o trochu víc, ač to tu miluji i jako divák,“ konstatovala modelka.

Připijte si s Moët také

Připojit se však může každý návštěvník festivalu, který zavítá do atraktivního Moët Summer Lounge baru. Nachází se přímo v centru dění, na terase hotelu Thermal, a stačí kdykoliv během festivalového týdne zakoupit Moët Mini. Na prodej je také ikonická „podpisová“ lahev Moët, kterou ozdobí svým podpisem přítomné filmové hvězdy. Letos ji již poctil svým autogramem oscarový herec Tim Robbins. Tato lahev je určená pro toho, kdo podpoří nadaci AutTalk největší částkou.

Foto: AutTalk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.