Do Karlových Varů přijede Robert Pattinson!

Organizátoři filmového festivaluKarlových Varech oznámili pro jeho 53. ročník další velkou hvězdu. Vedle Timma Robbinse, kterého známe především z jednoho z nejoceňovanějších filmů všech dob Vykoupení z věznice Shawshank, se můžeme těšit také na idola dívčích srdcí Roberta Pattinsona.

Hvězda z Twilight ságy ve Varech

Robert Pattinson převezme na slavnostním zakončení festivalu cenu prezidenta MFF, prostřednictvím které bude oceněna jeho výrazná herecká spolupráce na zásadních filmech současných režisérských veličin autorského filmu. Přestože většině diváků je známý především díky své roli v upírské sáze Twilight, kritici oceňují především jeho výkon ve snímku Dobrý časy (Good Time) z roku 2017. Pravidelní návštěvníci karlovarského festivalu jej pak mohou znát také z futuristického westernu Tulák, který zde byl k vidění v roce 2014. Na koho se do Varů nejvíce těšíte vy?

Foto: Film Servis Festival Karlovy Vary

1 komentář

  1. […] prodej je také ikonická „podpisová“ lahev Moët, kterou ozdobí svým podpisem přítomné filmové hvězdy. Letos ji již poctil svým autogramem oscarový herec Tim Robbins. Tato lahev je určená pro […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *