FOREO UFO: Péče o pleť z budoucnosti!

Místo pravidelné návštěvy kosmetičky úplně stejná péče v pohodlí domova a v pouhých 90 vteřinách. Že to zní jako sci-fi? Nejste tak úplně daleko od pravdy. Značka FOREO, švédský inovativní specialista v péči o pleť, představuje novou generaci chytrých pleťových masek UFO, které přesně toto dokáží!

Domácí kosmetický salon

Hlavní výhodou chytrého přístroje FOREO UFO je, že šetří čas. Ať už je to ten, který byste jinak strávily v kosmetickém salonu, nebo ten s maskou na pleti. Stejnou práci totiž odvede za 90 vteřin. A jak to všechno zvládá? Pomocí světel! Přístroj má tři LED světla – červené stimuluje produkci kolagenu, modré bojuje s pupínky a zelené projasňuje pleť. Zároveň díky zahřívací termo terapii uvolňuje póry a pulzace T-Sonic pomáhá podpořit absorpci masky a účinným látkám umožňuje proniknout hlouběji do pokožky. Poslední a nejdůležitější částí je cryo terapie, která pleť zchlazuje, uzavírá póry a tím uzamyká potřebné pečující složky ve vaší pleti na mnohem delší dobu.

Korejská péče

FOREO UFO si můžete pořídit spolu se dvěma různými typy masek. Denní maska především probouzí pleť a na pleti si ji můžete nechat a použít jako základ místo primeru. Noční maska zklidňuje a během spánku o pleť pečuje. FOREO UFO je vyrobeno z ultra hygienického silikonu a je vhodné pro všechny typy pleti. Přístroj lze nabíjet pomocí USB a zaručuje stoprocentní voděodolnost a snadné čištění. Je na něj poskytována desetiletá záruka kvality a je dostupný ve třech barevných provedeních. Necháte tuto péči z budoucnosti postarat se o svou pleť?

Dostupné na www.foreo.com, www.notino.cz, www.alza.cz za 7 490 Kč.

Foto: FOREO UFO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *