Jennifer Lawrence září v nové kampani Dior podzim 2018

Držitelka Oscara a tří Zlatých globů Jennifer Lawrence už dokázala, že na filmovém poli dokáže divy. Úspěchů si však užívá i na poli módním. Důkazem je spolupráce s luxusní francouzským domem Dior, která trvá už od roku 2013. Objevila se v kampaních na kabelky i rtěnky, nyní se však stala hlavní múzou a září v kampani pro podzim 2018.

Jennifer Lawrence a Dior Fall 2018

Za fotoaparát se postavila francouzská fotografka Brigitte Lacombe a zachytila americkou herečku na surrealistických portrétech inspirovaných Claudem Cahunem. Jejich cílem je smazat tradiční genderovou roli a otevřít dveře androgynnímu pohledu. Tomu odpovídá i zvolený styling, který zahrnuje široké kalhoty s vysokým pasem v typickém pánském materiálu, bílou košili a oversize trenčkoty. Pro zmírnění a dodání ženského prvku se pak přidaly luxusní doplňky a také nová zdobená taška Dior, která se stává nejvyhledávanějším kouskem nové sezóny.

Blondýna, která si získala Ameriku

V letech 2015 a 2016 se mohla pyšnit titulem nejlépe placené herečky Hollywoodu, ve dvaceti letech se stala druhou nejmladší herečkou nominovanou na Oscara. Jennifer Lawrence zkrátka umí svůj talent patřičně využít. Pokud stále přemýšlíte, z jakých filmů je vám tato blondýnka známá, pak zavzpomínejte například na snímek Hunger Games nebo na film Terapie láskou, za nějž získala svého zatím jediného Oscara. Zaujmout vás však mohla i v novějších dílech jako jsou Pasažéři, či zatím poslední a velmi oceňované Rudé volavce.

Foto: Dior

1 komentář

  1. […] Proč? Důvodem je návrat jedné z nejikoničtějších kabelek z přelomu tisíciletí. Dior Saddle Bag je zpět v prodeji a získala pro podzim a zimu 2018 nový […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *