Aktuální teniskové trendy, které musíte znát

Sneakers, tenisky… Ať už jim říkáte jakkoliv, důležité je, že jsou opět v kurzu. A nezdá se, že by měl trend nošení tenisek jen tak pominout. Pokud je chcete zahrnout do svého šatníku, následujte při jejich výběru tyto hlavní trendy aktuální sezóny!

Tlumené tóny

Největším hitem současnosti jsou bílé tenisky, které se staly absolutním must-have kouskem pro léto 2018. Nyní je začínají doplňovat také tlumené pastelové odstíny i metalické odlesky, další z horkých trendů.

Nepřehlédnutelné podrážky

Pokud letos něco při výběru bot nemůžete opomenout, jsou to podrážky. Pro tuto sezónu platí: čím výraznější, tím lepší. Jsou silné, různě tvarované, klidně i barevné – rozhodně však především nepřehlédnutelné.

Tenisky Deichmann, 699 Kč

Devadesátková nostalgie

Notnou dávku inspirace historií můžeme sledovat i v předešlých trendech. Nejvíce se designéři nechali ovlivnit devadesátými lety, kdy frčely tenisky ve výrazných retro barvách a v robustnějším stylu.

„Ošklivé“ tenisky

Ptáte se, co je tohle za trend? Hit v podobě „ošklivých“ tenisek sází na to, že být trendy znamená nebát se vystoupit z davu a neustále hledat touhu se odlišovat. A pokud si na toto troufnete, jsou zde ošklivé tenisky, které vám s tím dokonale pomohou.

Puma Thunder Electric

Ženy v centru pozornosti

Pokud, dámy, patříte k fanouškům tenisek, máme pro vás dobrou zprávu. Právě zákaznice – ženy – se stávají pro mnoho firem prioritou a ženská sneakers komunita roste. Celé to odstartovala Rihannina kolekce Fenty, a najednou jsou modely oblíbených i nových tenisek přetvářeny do ženské nebo unisex verze stále častěji.

Jak tenisky vybrat?

Inspirace trendy je sice skvělá, ale především by vám tenisky měly sednout – a to jak vašemu stylu, tak především nohám. Pokud se vám nechce si v obchodě zkoušet stovky párů a přemýšlet, jaký z nich bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat, pak pro vás máme tip, který vám ušetří čas a nejspíš i peníze. Zaměřte svou pozornost na stránky svetsneakers.cz, kde najdete souhrnné recenze stovek modelů tenisek a můžete tak podle zkušeností ostatních najít dokonalý pár!

Puma RS-0 Play

Foto: archiv firem

2 komentář

  1. […] americká značka tenisek Converse si pro nadcházející sezónu vybrala novou hvězdu. Stal se jí pětadvacetiletý […]

  2. […] se na vašich bílých teniskách skvrnka, která nejde vodou smýt? Běžte na ni octem! Stačí jím přes botu párkrát […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *