Jste fanouškem udržitelnosti a milujete módu? Značka COS spouští platformu Resell

Chcete dát svým COS kouskům druhou šanci, nebo si pořídit kvalitní oblečení z druhé ruky? Vyzkoušejte platformu Resell, která tímto způsobem podporuje udržitelnost i lásku k módě. 

“Second hand” trochu jinak

Projekt Resell uvedla na online trh londýnská značka COS. Účelem tohoto projektu je zodpovědný a udržitelný způsob výměny oblečení této značky. K této výměně má pomoci zhotovený přehledný web www.cosresell.com,  kde se můžou zákazníci setkávat a své již nechtěné kousky vyměňovat mezi sebou. Tímto způsobem můžete dát druhou šanci jak svému oblečení, tak svému šatníku. Tato platforma posiluje cíl značky tak, aby byla plně cirkulární, obnovitelnou a aby nacházela inovativní způsoby. Další motivací je také otázka prodloužení životnosti již nošeného oblečení.  

Vlastní příběh v každém kousku

Značka COS na webové stránce také představí nové modely z archivu značky vzniklé během 13 let její existence. V každém kousku se vám promítne ojedinělý příběh spjatý s talentem najít v jednoduchosti krásu a funkčnost. Samozřejmě nechybí nadčasový styl, kterým je značka COS proslavená. 

Foto: COS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *