COS představuje novou kampaň NEW PERSPECTIVES

Známá značka ze srdce Londýna COS přichází s novou kampaní a kolekcí s unikátním názvem: nové perspektivy. Jednotlivé kousky tak slibují, že pomocí nich budete pokaždé na svět shlížet jiným pohledem, jelikož fantazii se meze nekladou.

Podzim a zima v pojetí tradičních technik

Celá módní kolekce představuje trendy letošního podzimu a zimy. Kromě základních neutrálních barev, které jsou kostrou kampaně, se v kolekci setkáme i se žlutou, zelenou a modrou, které krásně kontrastují k šedé, béžové a smetanové barvě. Cílem bylo vytvořit nadčasové kousky, které se hodí ke všemu, a které budou neustále trendy. 

Do detailu s osobnostmi

Kromě modelek Lary Stone a Sary Choi společnost oslovila pro účast v kampani i další známé osobnosti. Básnířka, umělkyně nebo tanečník baletu, tito lidé společně vyznávají hodnoty blízké společnosti. Všichni se inspirují uměním, novodobou kulturou. Značka, jejíž předností je vytvářet moderní kousky, od prvopočátku podporuje umění, jejich představitele, galerie a další kreativní studia. 

V Praze se můžete na kolekci podívat v nákupních centru Chodov nebo přímo v srdci Prahy, v ulici Pařížská. COS nabízí kolekce pro ženy, muže, děti a také bytové doplňky. 

[Best_Wordpress_Gallery id=“86″ gal_title=“COS New Perspectives“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *