Hra může začít! S kolekcí Game On Louis Vuitton Cruise 2021

Nicolas Ghesquière, umělecký ředitel dámských kolekcí Louis Vuitton, vás kolekcí Game On zve na velmi osobní cestu, která poukazuje na vnitřní postoj jeho nitra. S touto kolekcí prozrazuje, kde se berou jeho tak skvělé nápady, a také jak se můžete více soustředit na sebepoznání uměleckou cestou. Zve vás na pouť barvami, precizními střihy a zkoušku naší kuráží, která je pro naši českou, většinou konzervativní, povahu občas velmi důležitá. Pojďme se tedy svézt na vlně neznáma a kreativity. 

Správně rozdané karty

Móda je pro většinu z nás hravým způsobem, jak můžeme vyjádřit náladu nebo postoj. A hrou začíná i kolekce Game On – ukazuje se na plátnech, ve vzorech, úmyslném spojování kvítku Monogram i ve čtyřech barvách karet. V této fantazii iluzí kříže rozkvétají, piky propichují, káry se třpytí a všemu vládne všemocné srdce. „Odvážil jsem se tam, odkud jsem již dlouhou dobu cítil svého druhu volání, ale nenašel jsem dříve čas tam nahlédnout. Čekalo mě tam znovuobjevování jedné inspirace za druhou. Tato kolekce je explorací mé kreativní identity,“ říká Nicolas Ghesquière.

Ukažte svou kreativní identitu

Kolekce Game on vám dovolí kombinovat precizní střihy, barevnou hravost a dovolí vaší kreativní identitě vystoupit na povrch. Váš šatník jedním jediným kouskem z této kolekce oživíte a pustíte uzdu fantazii, aniž byste to měli v úmyslu. Odvaha této kolekci určitě nechybí a pokud právě toto hledáte, jste na cestě správného výběru. Za nás je to jedna z nejhravějších kolekcí budoucího roku. Tleskáme!

Foto: Nicolas Krief, ateliér Nicolase Ghesquièra, Pont-Neuf, Paříž

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.