H&M x The Vampire’s Wife: nejlepší spolupráce letošního podzimu?

Řetězec H&M je svými povedenými kolaboracemi se známými návrháři a značkami proslulý a ukořistit některý z takových kousků je často nadlidský výkon. A myslíme, že u kolekce H&M x The Vampire’s Wife to nebude jinak. Takže rychle!

Susie Cave a The Vampire’s Wife

Přestože v našich končinách nepatří značka The Vampire’s Wife k těm známým, v zahraničí proslula lichotivými siluetami, propracovanými detaily a oslavou žen a ženských tvarů. Za značkou stojí britská designérka, modelka a múza Susie Cave. „Bylo mi velkou ctí být pozvána k vytvoření kolekce H&M x Vampire’s Wife a stát se jejím kreativní ředitelkou. Doufám, že kolekce udělá svým nositelům tolik radosti, jako dělala mně při jejím vytváření,” říká Susie Cave ke spolupráci. Pokud vám ani toto jméno nic neříká, možná poznáte alespoň manžela návrhářky, hudebníka Nicka Cava. 

H&M x The Vampire’s Wife

Kolaborace švédského řetězce a Susie Cave je mnoha ohledech progresivní. Myslela například na udržitelnost, a tak je vyrobena z materiálů z udržitelných zdrojů. Pozornost přitahuje i neuvěřitelně ženským a odvážným stylem. Ke stěžejním kouskům se okamžitě zařadily mystické černé krajkové šaty, sametové šaty se smyslnou mašličkou či romantický postříbřený plášť. Všechny kousky tvoří recyklovaný polyester a nylon. Důraz na siluetu, tak typický pro značku The Vampire’s Wife, úžasně vyniká například krajkových šatech s retro volánkovým lemem.

H&M x The Vampire’s Wife

Odvážné doplňky 

Součástí kolekce je i řada doplňků, která se také drží mystických témat. Jsou mezi nimi prstýnky či náhrdelníky se symboly očí, srdcí nebo mraků a upírských zubů. Pro dosažení kompletní vampírské image jsou zde krajkové rukavice bez prstů a bílý límeček. Saténový materiál i stříbřitá krajka pak zajistí nepřehlédnutelný sexy nádech. 

[Best_Wordpress_Gallery id=“88″ gal_title=“H&M x The Vampires Wife“]

Foto: H&M

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *