Ben Cristovao: nový mužský idol About You

Společnost About You spojila síly se zpěvákem a sportovcem Benem Cristovaem a zařadila jej do své sítě idolů v České republice.

První český mužský idol

Nově oznámenou spoluprací se Ben Cristovao stal vůbec prvním mužským idolem About You v Česku. Spolupráce s idoly pro společnost znamená, že se lidé mohou inspirovat nejen samotnými celebritami, ale i jejich looky, které si mohou rovnou i pořídit. Ben svým stylem zapadá do konceptu značky, a to díky své autenticitě a cool stylu. Bylo pro nás důležité vyjádřit při focení Benův osobitý styl. S našimi idoly nám jde vždy především o to zdůraznit jejich vlastní styl. Česká republika je jedním z našich prioritních trhů, proto spoléháme na Bena jako náš první mužský idol a brzy s ním představíme také capsule kolekci,“ vysvětluje Elena Reudenbach, Team Lead Relationship Marketing manažerka společnosti ABOUT YOU.

Ben Cristovao x About You

Zpěvák a zápasník Ben Cristovao 

Pro přiblížení streetstylu a městské atmosféry sloužilo jako vhodná kulisa pro focení parkoviště v Hamburku. „Focení s ABOUT YOU byla velká zábava a jsem opravdu šťastný, že mohu být prvním mužským idolem ABOUT YOU v České republice. Jsem rád, že mám příležitost lidi inspirovat nejen svou hudbou, ale také svým stylem. Těším se na další spolupráci. Společně si užijeme ještě spoustu zábavy, slibuji!“ říká zpěvák, který bude Českou republiku reprezentovat v soutěži Eurovision Song Contest 2021, a zároveň je i profesionálním zápasníkem v brazilském jiu jitsu.  

Foto: About You

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *