Halloweenská kolekce Lush: je libo sprchový sliz nebo svítícího ducha?

Je jedno, jak moc Lush milujete, jejich halloweenská kolekce je zážitkem pro všechny. A je nejvyšší čas podívat se na tu letošní! Přehlídka příšerek a duchů čeká, tak račte vstoupit…

Halloweenská oslava s Lush

Letošní Halloween většina z nás oslaví doma, a tak bude i skvělá příležitost zpestřit si večer se strašidelnou kosmetikou. Co třeba vykoupat se s netopýrem nebo se namydlit svítícím duchem? A nebo si troufnete i na sprchový sliz? Tady je náš výběr těch nejlepších produktů.

Bat Art

Halloweenská koupel by měla být voňavá, třpytivá a temná! V pořádně tajemnou lázeň promění vaši vanu koupelová bomba Bat Art, která navíc díky šalvěji a rozmarýnu očistí vaši auru. 

Punkin Pumpkin

Co by to bylo za Halloween bez dýňové koupele? Pokud si na tmavou koupel netroufáte, za to ta dýňová vám zní skvěle, přizvěte si k ní koupelovou bombu Punkin Pumpkin s vůní pomerančů, skořice a limet. 

Ghost In The Dark

Toužíte spatřit ducha na vlastní oči? I kdyby svítil ve tmě? S ručně vyráběným mýdlem Ghost In The Dark je tento zážitek zaručen. Jen jej nezapomeňte před použitím nasvítit pod lampou!

Boo!

Proč se před mytím nejdříve trochu neušpinit? Vyzkoušejte tuto zábavu se sprchovým slizem Boo!, který má navíc exfoliační schopnosti. 

Toffee Apple

Jedovatě zelený scrub na rty chutná jako jablka v karamelu, ale ještě, než se do něj pustíte, jej nechte jemně obrousit vaše rty pro ten nejsladší (nebo nejděsivější) polibek.

Foto: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *