Bára Strýcová obula tenisky Rock Spring

Spojení české tenistky a českých tenisek představuje značka Rock Spring, která si jako hvězdu pro svůj nový model SKYLER vybrala Báru Strýcovou, nedávnou wimbledonskou vítězku ve čtyřhře. Jak obuv, tak i tato sportovkyně jsou známy po celém světě a protože je Bára velkou fanynkou tenisek, je toto spojení více než logické.

Oddech pro nohy

Boty značky Rock Spring se těší popularitě už v 25 zemích světa. A není to náhoda. Jsou totiž extrémně pohodlné a originál z nich tvoří především to, že jsou tvořené ručně proplétanými gumičkami. Nyní tato česká značka představuje model SKYLAR, který vyniká stélkou z paměťové pěny a nabízí tak nohám skutečný oddech. Kombinuje v sobě běžecké modely i městský ruch a hodí se tak na všechny možné příležitosti. „Miluju pohodlí a ráda podporuji značky z Česka. Tenisky jsou obuv, kterou nosím denně. Jak na tenise, tak ve volném čase,“  popisuje svoji lásku k teniskám Bára Strýcová.

Bára Strýcová pro Rock Spring

Bára Strýcová pro Rock Spring

Kampaň k novým teniskám SKYLAR s českou tenisovou hvězdou je přirozená, stylová a ukazuje Báru tak, jak ji známe – v teniskách a dokonale vyladěných outfitech. Jak celá spolupráce vznikla a co nosí Bára Strýcová nejraději? Na to odpovídala sama tenistka.  

Tenistka v novém modelu tenisek SKYLAR

Jak jste se stala tváří značky Rock Spring a proč zrovna tyhle české tenisky?

Byla to strašná náhoda. Na letišti mě oslovil majitel Rock Spring, pan Podzemský, který se mě zeptal, jestli bych nechtěla být tváří značky. Chvíli jsem o tom přemýšlela a moc se mi líbilo podpořit českou značku. K tomu tenisky patří mezi moji oblíbenou obuv. Nosím je na kurt i ve volném čase. No a spolupráce byla na světě.

Sledujete módní trendy a necháváte se jimi i ovlivňovat? 

Módní trendy sleduju, no myslím si, že se nenechávám ovlivňovat.  Jedu si svůj styl, a jestli je to zrovna trendy, nebo ne, mi je nějak jedno.

Co jsou pro vás ty nejdůležitější kousky ve vašem šatníku? 

Džíny, bílá trička, mikina s kapucí nebo svetr. Miluju svetry. A samozřejmě tenisky, ale to je asi jasné. 🙂

Ovlivnil tenis a sportovní móda nějak vaši estetiku? 

Nedá se říct, že by mě ovlivnil. Je spousta tenistek, které vypadají lépe ve sportovním oblečení než v civilním a naopak. Na kurtě se nesnažíte vypadat krásně. Tam jdete vyhrávat, a jestli máte na sobě zrovna něco, co vám úplně nesluší, to já neřeším. Ale firmy se nám snaží dělat už opravdu krásné šaty.  Hodně si hrajou se střihy a to je fajn.

A co vás samotnou?  Ovlivnil tenis to, kým dnes jste? Váš temperament nebo smysl pro dochvilnost?
Dochvilnost v tenise je základ.  Já sama nesnáším, když někdo někam přijde pozdě. Tenis mě ovlivnil a naučil spoustu věcí. Být disciplinovaná, samostatná, umět plánovat a řešit kolem sebe celý team.

Jakými slovy byste popsala pocit z vítězství na Wimbledonu? 

Euforie, radost, pýcha, zadostiučinění…

Máte před sebou profesně ještě jiné mety, které byste si ráda splnila? 

Ano, mám, ale já je nikdy nahlas neříkám. Takže ani v tomhle případě je neřeknu. 🙂

Foto: Rock Spring / Benedikt Renč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *