Značka GA-DE vysílá signály podzimu 2016

Ga-de podzim 2016

Zamilovala jste se do úžasných kosmetických trendů nové sezóny? Značka Ga-de také, a tak pro nás připravila několik novinek, které rozhodně stojí za pozornost. Dotýkají se nejžhavějších současných módních tendencí a dokonale podtrhnou každý podzimní look.

Ga-de podzim 2016

Paleta matných očních stínů Basics

Matné barvy jsou letos velkým kosmetickým trendem, a ani Ga-de si je nenechalo ujít. Paleta matných očních stínů Basics vás okouzlí sametově matnou texturou, intenzivními pigmenty a ultra jemnou texturou, která zaručuje dlouhotrvající efekt. Elegantní kazeta se zrcátkem skrývá 8 zemitých odstínů, které jsou multifunkční – dají se použít jako oční stíny, kontura očí i k úpravě obočí.

Ga-de podzim 2016

Řasenka pro objem a délku Idyllic High Definition

I když občas nestíháte perfektně propracované líčení, nebo na něj jednoduše nemáte náladu, řasenka je nezbytností. Chceme, aby řasy prodloužila, dodala jim objem, neslepovala je a pokud možno o řasy i pečovala. Že je to příliš? Kdepak, řasenka Idyllic High Definition od Ga-de to zvládá všechno. Ergonomický mikro kartáček nanáší barvu rovnoměrně a opticky vyplňuje a prodlužuje časy intenzivním černým pigmentem. Řasenka odděluje jednu řasu od druhé a díky obsahu pečujících látek také posiluje řasy.

Ga-de podzim 2016

Matné oční linky High Precision

Kdo by si nezamiloval trendy cat-eye look? Nebojte se očních linek a nechte se tímto hitem zlákat také. Bude to jednoduché díky tenkému fixu, který tvoří diskrétní linky v matném černém odstínu pro rafinované a elegantní zvýraznění očí. Fix na vodní bázi je vhodný jak na horní víčka, tak na linky pod okem.

Ga-de podzim 2016

Jemná saténová rtěnka Idyllic od Ga-De

Letošní podzim si žádá výrazné rty. Vykouzlit si je můžete díky luxusním saténovým rtěnkám Ga-de, které na sebe na podzimní a zimní sezónu berou temné, vínem inspirované odstíny Rose Elixir a Rich Burgundy. Dodají vašim rtům jedním tahem intenzivní barvu i lesk a vy tak můžete bezmezně zářit.

Ga-de podzim 2016

Foto: Ga-de

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *