Dokonalé vánoční dekorace s Cellbes

Vánoční dekorace 2016

Advent se blíží mílovými kroky a je na čase začít připravovat náš domov na Vánoce. Pořádnou dávkou inspirace vám může být švédská značka Cellbes, která nabízí nejen módní kousky pro muže, ženy i děti, ale také krásné a cenově dostupné doplňky do domácnosti. Ať už váš domov chcete vyzdobit ve stylu skandinávských, tradičních či moderních vánoc, u Cellbes najdete to pravé.

Vánoční dekorace 2016

Kouzlo tradičních Vánoc

Klasická a stále krásná kombinace červené a bílé, roztomilé dřevěné domečky a skřítci přibližující pohádkovou atmosféru a nádherní ptáčci – to jsou tradiční Vánoce podle značky Cellbes. Dokážete odolat zasněženému kostelíku nebo hřejivému povlečení?

Vánoční dekorace 2016
Kostelík, 599 Kč
Vánoční dekorace 2016
Svícen, 498 Kč

Moderní Vánoce podle Cellbes

I světlý a svěží styl má o Vánocích své místo a i s ním si překrásnou atmosféru u vás doma dokážete vytvořit. Základem je čistá bílá barva, doplňkové tlumené odstíny a několik třpytivých detailů, které dodají nezbytnou kouzelnou atmosféru. Jednoduchost a střídmost dokážou divy! Přesvědčit vás mohou stříbrné či zlaté svícny, minimalistické povlaky na polštář i hřejivá předložka z umělé kožešiny.

Vánoční dekorace 2016

Vánoční dekorace 2016
Svícen, 338 Kč

Vánoce ve Skandinávii

Obdivujete dokonale sladěný a harmonický skandinávský styl? Vyzdobte si s Cellbes svou domácnost pro letošní Vánoce podobně. Tradiční sváteční barvy červenou a bílou zde doplňují přírodní tóny, které dodávají pocit útulna. Severský ráz pak přidá umělá kožešina i flanel. Nezapomeňte vše doladit spoustou svíček, které pomohou vykouzlit dokonalou vánoční romantiku.

Vánoční dekorace 2016

Vánoční dekorace 2016
Svícen bílý, 1699 Kč
Vánoční dekorace 2016
Svícen, 1049 Kč

Veškeré vánoční dekorace můžete zakoupit na www.cellbes.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *