Vánoční sety Bailys & Harding vás okouzlí

Vánoční sety Bailys & Harding

Vánoční kosmetické sety pro mnohé z nás spadají do kategorie dárků z nouze. Nikoho jimi neurazíme, ale ani příliš neoslníme. Najdeme však i takové sety, jež se těmto zažitým poznatkům naprosto vymykají. Mezi ně patří i vánoční sety Bailys & Harding, které jsou k dostání v prodejnách parfumerií Marionnaud.

Vánoční sety Bailys & Harding

Bailys & Harding – potěcha pro oko i pokožku

Vánoční sety Bailys & Harding jsou nejen krásné, ale zároveň jsou kosmetické produkty, které v nich najdeme, také účinné a velmi příjemné. Navíc si z nich vyberou ženy, muži, ale také malé slečny, které začínají svět kosmetiky postupně objevovat. Sety se tak stávají ideálním dárkem pro kamarádku, maminku, babičku, tatínka i malou dcerku či neteř.

Vánoční sety Bailys & Harding

Bailys & Harding Shower Créme & Body Butter

Roztomilá, hravá a navíc užitečná – taková je vanička ukrývající sprchový krém (50 ml) a tělové máslo (30 ml). Vínová varianta vás odzbrojí úžasnou a neotřelou vůní fíků a granátového jablka, druhý set pak voní po sladkých mandarinkách a grapefruitech.

Vánoční sety Bailys & Harding

Bailys & Harding Body Wash, Shower Cream, Body Butter, Bath Crystals

V krásném a útulném domečku se skrývají hned čtyři šikovní pomocníci i pro ty nejnáročnější ženy. Těšit se můžete na příjemnou vůni jojoby, hedvábí a mandlového oleje, které ucítíte ve sprchovém krému, sprchovém gelu, tělovém máslu i v krystalech pro relaxační koupel.

Vánoční sety Bailys & Harding

Bailys & Harding Pretty Pony

Pro malé slečny si Bailys & Harding přichystal nádhernou sadu s oblíbeným motivem poníků. Malé princezny si získá především neodolatelnými vůněmi. Krystalky do koupele mají slaďoučkou jahodovou vůni, jeden sprchový krém voní po černém rybízu, druhý po malinách a balzám na rty připomíná ovocnou žvýkačku.

Vánoční sety Bailys & Harding

Bailys & Harding Men Hair & Body Wash, Shower Gel

Na své si přijdou i gentlemani, pro které je nachystán vlasový a tělový šampon a sprchový gel. Osloví vás příjemná vůně jantaru a santalového dřeva, svěží citrusová varianta limetky a máty či neotřelá kombinace pepře a ženšenu.

Vánoční sety Bailys & Harding

Foto: Bailys&Harding

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.