Tip na objemový šampon, který opravdu funguje, od bloggerky Sim

Šampon na objem Aussi

Dobrý šampon mnohdy nepoznáte sami. Pozná ho vaše okolí. Koupila jsem si šampon na objem, ale moc na tyto sliby nedám. Nějak jsem to neřešila. „Ty máš ale objem vlasů!“ začala jsem slýchávat od kamarádek. A tyhle věty jsem slýchávala častěji a častěji – takže na tom asi něco bude.

Šampon na objem Aussi

Voňavé vlasy po celý den s Aussie

Hlavním důvodem, proč jsem si Aussome Volume shampoo od Aussie oblíbila, je jeho nádherná vůně. Je taková sladší, skoro žvýkačková, ale zároveň svěží. Docela dlouho vydrží ve vlasech, takže si můžete kdykoli během dne přivonět. Vytváří bohatou pěnu a stačí použít opravdu malé množství, takže šampon docela dlouho vydrží. Vlasy hezky umyje a méně se pak mastí, což je logické, když je určen na objem. Menší problém může nastat, pokud jste jako já majitelkami suchých vlasů. Tenhle šampon je nijak nevyživí a po umytí jsou trochu hrubší. Což ale napraví jakýkoli kondicionér nebo olejíček do vlasů.

Šampon na objem Aussi

U žádného jiného šamponu jsem nesbírala tolik komplimentů, a to už o něčem svědčí! Nenapadlo by mě, že takový zázrak se dá sehnat v drogérii a jsem moc ráda, že tato značka přišla před několika lety na tuzemský trh. Cena se pohybuje kolem 119,- a dost často se dá vychytat nějaká výhodná akce.

Takže dámy, dejte svým zplihlým vlasům sbohem! U dalších kosmetických tipů se na Vás těší blogerka Sim z blogu siminthebubblegum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *