Objevte kouzelnou kolekci Orsay Winter Celebration zima 2016

Orsay Winter Celebration 2016

Nová kolekce Orsay zima 2016 nás oslní přitažlivým glamour stylem, který doplňují tóny romantiky i nesmrtelná klasika. Díky kouskům z této kolekce zazáříte nejen během svátků, ale také na každé předvánoční party. Sezóna plná lesku a třpytu startuje!

Orsay Winter Celebration 2016

Tajemná a elegantní s Orsay

Celá kolekce Winter Celebration v podání Orsay se nese ve znamení úchvatné hry s materiály. Získá si vás tajemný samet, elegantní žakár, nadčasová krajka nebo metalické odlesky? Zamilovat se můžete i do příjemné pleteniny nebo heboučké kožešiny. Ať tak či tak, tyto materiály vám zaručí, že konec roku bude ve vašem podání stylový.

Orsay Winter Celebration 2016

Úžasný kolotoč barev

Zimní kolekce Orsay 2016 je samozřejmě zahalená do typických svátečních barev. Nechybí v ní temné tóny červené, klasická černá, vše je pak okořeněno smaragdovou zelenou a půlnoční modří. Jemnost a romantický nádech kolekci dodávají pastelové odstíny na svetřících, košilích, bundách i kožešinových vestičkách.

orsay-w201617_midnight_glam-4_web

Užijte si magickou zimu

Kousků, které stojí za pozornost, je v kolekci Winter Celebration víc než dost. Při pohledu na koktejlové krajkové šaty je těžké až nemožné se nezamilovat. Pakliže ráda vyčníváte z řady, budou pro vás perfektní volbou modré sametové šaty se zajímavě řešenou zadní stranou. Okouzlíte také v temně modrém overalu, hitu posledních sezón. O vaši pozornost si říkají také kožené kalhoty, zdobená sáčka i elegantní kožíšky. Co se týče doplňků, vsadila značka Orsay spíše na jednoduchost. Kolekci vévodí menší kabelky či psaníčka, nesmrtelné černé lodičky i minimalistické šperky. Některé outfity oživují pásky či mašle. Který look bude tím pravým pro vaše prožití svátků?

Orsay Winter Celebration 2016Orsay Winter Celebration 2016 Orsay Winter Celebration 2016Orsay Winter Celebration 2016

Foto: Orsay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.