Pokochejte se: Exkluzivní kolekce klenotnictví HALADA

Exkluzivní kolekce HALADA 2016

Ještě předtím, než spatří světlo světa zcela nový katalog klenotnictví HALADA pro novou sezónu, nám tato značka nabízí malou ochutnávku – čtyři exkluzivní kolekce. Nechaly se inspirovat úžasnou přírodou, krásou a smyslem pro design. Jedná se o luxusní šperky v limitovaném množství, což znamená jediné: není na co čekat! Podlehnete jejich kouzlu i vy?

HALADA Reef

Nejen krása přírody, ale i kouzlo okamžiku a neustálý pohyb se zrcadlí v kolekci s názvem Reef. Ta vznikala v rukách zkušeného zlatnického mistra podobně, jako když moře obrušuje kamínky i další předměty do nejrůznějších tvarů. Šperky jsou stejně jako ony v nepravidelných tvarech, zdobené perlami i brilianty.

Exkluzivní kolekce HALADA 2016

HALADA Berry

Nadčasovost je věc, která je u šperků velmi oceňovaná, na což mysleli i u HALADY. Kolekce Berry odkazuje na zlatnickou renesanční práci, je však přizpůsobena moderní době a moderním ženám. Těšit se můžete na krásné odstíny přírodních kamenů, ze kterých si jistě vyberete.

Exkluzivní kolekce HALADA 2016

HALADA Ondine

S touto kolekcí se můžete proměnit do mystické mořské víly. Výrazný design se zde mísí s vzdušností a lehkostí. Nechybí zdobení v podobě briliantů a diamantů, které dodávají zlatým šperkům dokonalou nadčasovou krásu.

Exkluzivní kolekce HALADA 2016

HALADA Perseid

Přírodní barvy hrají v kolekci Perseid prim. Šperky jsou zde vyrobeny z růžového a bílého zlata a vypracovány do nepravidelných bublinkových tvarů. Zdobí je krásné kameny v nejrůznějších barvách a velikostech, které jsou pro perfektní výsledek lemovány jemnými brilianty.

Exkluzivní kolekce HALADA 2016

Foto: Halada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *