Topshop představuje The Anti-cliché Christmas kampaň se Stellou Maxwell

Topshop Christmas 2016

Vánoce jsou především o návštěvách, zábavě s přáteli a také o vyjádření své osobnosti prostřednictvím dokonalých party outfitů. Ať už jste se zamilovali do grunge stylu, sportovního oblečení či jsou vaší parketou flitrované minišaty, svůj dokonalý kousek v Christmas kolekci Topshop 2016 najdete.

topshop6

Devět nových tváří u značky Topshop

Pro svou Holiday kampaň 2016 si značka Topshop vybrala hned devět stoupajících modelingových hvězd. Mezi nimi nechybí jeden z andílků Victoria’s Secret Stella Maxwell, mladší sestra slavné Kate Lottie Moss, Jing Wen, Kiki Willems, Cami Morrone, Londone Myers, Marjan Jonkman, Caitie Greene ani Damaris Goddrie. Společně v kampani představují hned pět různých trendů. Od looku ‚londýnské dívky‘, který mísí ležérní a party kousky, až po ‚grunge dívku’ v rockandrollovém duchu. „Pro Holiday kampaň jsem si přála rodinu nových tváří, z nichž každá ukazuje svůj vlastní typ krásy. Nechtěla jsem sestavovat outfity klasickým způsobem, ráda spojuji nečekané prvky a využívám sílu stylingu umožňující vyniknout osobnosti,“ říká kreativní ředitelka Kate Phelan.

London girl

Jestliže je váš styl svěží, moderní a zkrátka pohodový, aniž byste se musela nějak zvlášť snažit, pak jste patrně typ ‚londýnské dívky‘. Osvojte si britský eklekticismus díky vrstvení krajkových šatů přes klasickou bílou košili nebo lehký svetřík. Pro dokonalý finiš nezapomeňte přidat červenou rtěnku.

Topshop Christmas 2016

Pretty girl

Volánky, krajka a metalické odlesky udávají tón looku ve stylu ‚pretty girl‘, kde ženskost a romantika hrají hlavní roli. Zamilujte se do midi krajkových šatů i zdobeného denimu, pomocí kabátu z umělé kožešiny vykouzlete novodobý retro glamour styl!

Topshop Christmas 2016

Grunge girl

Na party dorazíte vždy pozdě, ale odcházíte poslední? Pak se řadíte mezi grunge dívky. Asymetrické šaty, průstřihy, oversized mikiny, černá barva a boty na zavazování – to jsou prvky, které grunge styl dokonale vystihují. Výsledné outfity jsou pohodlné, nečekané a nenucené.

Topshop Christmas 2016

Fashion girl

Pakliže milujete outfity, které se hodí na den i noc, pak patříte do řad ‚fashion girl‘. Sáhněte po trendy saténovém sáčku, džínách s vysokým pasem a sexy krajkovém topu.

Topshop Christmas 2016

Urban girl

Styl ‚urban girl‘ ukazuje ztělesnění ležérního a cool vzhledu, který obsahuje prvky ze sportu i motorkářského looku. Zkombinujte volné mikiny, prošívanou bundu a minimalistické sandálky či motorkářské boty na podpatku.

Topshop Christmas 2016

Foto: Topshop

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *