Zimní pohádka podle Swarovski: nová kolekce šperků vás okouzlí

Kolekce věhlasné šperkařské značky Swarovski jsou vždy tak trochu pohádkou – snovou, tajuplnou i luxusní. Pro letošní podzim a zimu se nám rakouská firma rozhodla vyprávět příběh křišťálů a drahokamů s kolekcí Crystal Tales, která se nechala inspirovat magií lesa a přírody. Pojďte z všedního světa uniknout do říše kouzel a pohádek!

Pohádková kolekce Crystal Tales

Ačkoliv by se na první pohled mohlo zdát, že se nás Swarovski v nové kolekce jen snaží ohromit kouzly a charakteristickým třpytem svých šperků, skutečný význam kolekce je mnohem hlubší. „Dnes je náš každodenní život ovlivňován obrovským množstvím informací a vizuálního balastu. Jsme ve zrychleném a často neúnosném prostředí vyžadujícím neustálou pozornost a reakci. Únik z tohoto každodenního života nabízí svět magie, kouzel a pohádek. Je místem, kde lesní zvířata mají duši a my se stáváme moderními šamany schopnými rozumět jejich jazyku. Tento úchvatný svět inspiroval kolekci Crystal Tales,“ vysvětluje kreativní ředitelka značky Nathalie Colin a dodává: „V nadcházející sezoně chci ženám nabídnout setkání s lákavým a třpytivým světem, kde se mohou inspirovat krásnými příběhy, načerpat energii z bohatě zdobených designů a skutečně zde zazářit.“

Energie podzimních barev

Kolekce Crystal Tales vám pomůže rozzářit každý podzimní den i večer. Barvy drahokamů korespondují s aktuálními barevnými trendy nové sezóny, a těšit se tak můžete na šperky ve zlatých, výrazných tmavomodrých, safírových, smaragdových i burgundských tónech. Nesou se v ryze ženském duchu, který okořeňuje velká dávka moderních trendů. Nechybí tak zde vrstvení dlouhých přívěsků a talismanů, nápadné koktejlové prsteny, decentní designy i ornamentálně zpracované náušnice. Nechte se okouzlit třpytem a objevte pohádkový svět Swarovski!

Foto: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *