Podzim u Orsay: britský styl i divoký západ

Oblíbená značka Orsay, která letos slaví 20 let na českém trhu, se v nové sezóně drží hesla, že na některé věci je zkrátka těžké zapomenout. Aby dokázala, že móda není v tomto ohledu výjimkou, stvořila podzimní kolekci v retro stylu, který nás baví. Hlavními tématy jsou skotský i anglický styl, květiny a široká paleta těch nejpůsobivějších podzimních barev, kvůli kterým tuto sezónu nejde nemilovat! Jak tedy podzimní kolekce Orsay 2018 vypadá?

Módní inspirace Orsay

Letošní kolekce Orsay podzim 2018 by se dala rozdělit na několik částí. Ta první by potěšila všechny milovníky ležérního a pánským šatníkem inspirovaného britského stylu, kterému však Orsay vdechla ženskost sobě vlastní. Velký návrat do společnosti zde slaví skotská kostka v červené nebo zelené barvě, dvouřadá saka i široké kalhoty. V další vlně se kolekce posouvá na mnohem elegantnější pole zdobené barevnými květovanými vintage vzory v městském stylu. Zde nás čekají jemnější kousky pro romantické duše v pestrých podzimních tónech s řadou slušivých doplňků v čele s kabelkami a klobouky. V poslední fázi se kolekce věnuje divokému západu, kde vynikají kovbojské doplňky, metalické detaily i černá kůže. Ani zde však nezůstaneme ochuzeni o něžnou feminitu, která skvěle s drsným stylem kontrastuje.  

Podzimní paleta

Kolekce Orsay pro letošní podzim září nejen novými trendy, ale i barvami. Ty jsou ryze v souladu s novým obdobím a těšit se můžete na tóny jako hořčicová, smaragdově zelená, vínová, hnědá, béžová, šedá i tmavě modrá. Barevnost je podpořena také odvážnou volbou vzorů, kterým jasně vévodí ten květinový a také kostky. Potisky a barvy dávají zajímavý vzhled nejen oblečení, ale i doplňkům, které s jednotlivými looky skvěle ladí.

Podívejte na lookbook k nové kolekci:

[Best_Wordpress_Gallery id=“58″ gal_title=“Orsay“]

Foto: Orsay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *