Je jedno, v jakém stylu, hlavně být spolu – takové je poselství vánoční kampaně módního e-shopu Zalando. Ať už jste punk, nóbl, formální, neformální, svátky jsou zkrátka k tomu strávit čas s rodinou a přáteli.
Zalando Xmas rozdává lásku
Vánoce jsou celé o lásce, radosti a krásných chvílích strávených s našimi nejbližšími. A to jsou podle Zalanda věci, které nikdy nevyjdou z módy. „Naše vánoční kampaň pokračuje ve směřování ‚free to be‘ – tedy ve víře, že pokud jste svobodně, kým chcete být a oblékáte se, do čeho chcete, nic vás nezastaví,“ tvrdí Jonny Ng, ředitel oddělení Marketing Strategy & Campaigns v Zalandu. „Při příležitosti vánočních svátků jsme chtěli zachytit různorodost našich zákazníků a jedinečné způsoby, jakými společně slaví.“
Party podle vás
Příběh kampaně nás zavede na vánoční večírek, kam mladý muž ztvárněný modelem, hercem a žonglérem Tomasem Gaskinem přivede svou babičku v podání Frances Dunscombe. Tam společně zjistí, že i ostatní přivedli své prarodiče. A tak se zrodila mezigenerační party, která je koktejlem nejen všech věkových kategorií, ale i stylů. Kampaň tak doplňuje slogan reprezentující pozici značky „free to be“.
Foto: Zalando