Kde najdete nejoriginálnější vánoční strom? V hotelu Mandarin Oriental

Co se týče vánočních stromečků, můžeme klasiku považovat za nejlepší volbu, ale na pohled jsou krásné i originálnější varianty. Jedna taková vyrostla v hotelu Mandarin Oriental v Praze a má ji na svědomí tradiční česká značka Moser, která své vyhlášené křišťály dodává i na královské stoly.

Křišťály Moser jak je neznáme

Křišťál Moser se letos poprvé ukazuje v novém kabátě. V rámci re-brandingu značky představila tradiční česká manufaktura, která již od roku 1857 vyrábí bezolovnatý křišťál výhradně ručně, nový design svých obalů. Ten reprezentuje hlavní DNA značky, typický brus masivního křišťálu. A jelikož se nejproslulejší český křišťál rád pojí s nejluxusnějším zážitkem, bylo jasnou volbou, že exkluzivním partnerem pro uvedení této novinky se stane Mandarin Oriental v Praze. Tyto dvě značky pojí nejen neutuchající odhodlání směřovat k dokonalosti, ale také velmi personalizovaný vztah ke klientům i respekt k tradici.

Strom z krabic a křišťálu

Bílý vánoční strom, vysoký více než 2 metry, je unikátem vytvořeným exkluzivně právě pro hotel Mandarin Oriental v Praze. Světlo, které z něj vyzařuje, představuje optimismus a radost z období, které je v České republice považováno za nejdůležitější. Strom zdobí nejen více než 100 bílo-zlatých krabic a krabiček různých velikostí, ale také nejikoničtější kousky z nápojových kolekcí Royal, Splendid, Lady Hamilton nebo Mozart. Ty jsou pro Moser typické a již po staletí zdobí prostřené stoly mnohých královských a šlechtických rodů, od britské královské rodiny, španělské královské rodiny až po indické máhárádžy, marocké či egyptské krále i prezidentské stoly zemí, odkud obě značky pocházejí. Moser vždy patřil a vždy bude patřit nejen k výjimečným okamžikům a oslavám, ale také ke každodenním radostem v našich domovech. Protože z Moseru, díky našim bezolovnatým tajným recepturám, i voda chutná lépe.

Vánoční strom značky Moser v hotelu Mandarin Oriental

Foto: Adam Costey / Mandarin Oriental

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *