Vyžeňte nudu z kanceláře s kolekcí Mohito Simple Office Fall 2018!

Léto začíná pomalu ale jistě volat „back to work“. Nadcházející sezóna však kromě chladnějších dní nabízí také možnost obměnit svůj šatník, a to i ten pracovní. Zapomeňte pro jednou na obyčejné černé kalhoty a košili a oslňte v kanceláři outfitem, z něhož bude vyzařovat profesionalita, ale zároveň ženskost a styl. Spoustu inspirace přináší nová kolekce značky Mohito Simple Office pro podzim 2018.

Kancelářská móda v moderním duchu

Mohito nám v nové kolekci představuje klasické kancelářské kousky osvěžené o moderní prvky, které outfitům dodávají nezbytný šmrnc. Kancelářský dress code se v podání polské značky barví do tónů fialové, černé, šedé a béžové. Na zajímavosti dodávají látkám také vzory – například kostky, které perfektně ladí s office stylem. Pro trendy vzhled je u jednotlivých kousků kladen důraz na propracované a sexy střihy. V nabídce je široké spektrum bundiček a sak, ale i kalhot různých délek, aby každý našel skvěle padnoucí siluetu. Pomyslnou finální tečku pak představují doplňky včele s praktickými kabelkami a elegantními lodičkami. 

[Best_Wordpress_Gallery id=“50″ gal_title=“Mohito office fall 2018″]

Foto: Mohito

1 komentář

  1. […] Bez kostkovaného vzoru se letos prostě neobejdete. Sáhnout můžete po kostkovaných kabátech, které ovládly kolekce Versace či Michael Kors, nebo můžete kostky zabudovat do svého kancelářského outfitu. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *