S touto novou kolekcí Urban Decay vaše léto nikdy neskončí!

Představa nikdy nekončícího léta je tak lákavá, co říkáte? Populární kosmetická značka Urban Decay proto přichází s kolekcí Beached Collection inspirovanou slunnými kalifornskými plážemi, díky které si budete letní nálady užívat o něco déle. Najdete v ní produkty s dlouhou výdrží, které zvládají horko i parno, a zároveň září nepřehlédnutelnými odstíny. A “summervibes” ucítíte i při pouhém pohledu na dokonalé palmové obaly.

Oči v barvách tropického ráje

Zapomeňte v létě na nudu a rozlučte se na chvíli s nude tóny. Místo nich vám totiž budou slušet i výraznější oční stíny, které najdete v paletce Beached Eyeshadow Palette. Díky kombinaci teplých měděných tónů a nepřehlédnutelných tyrkysových nuancí získá každý sumer look tu pravou šťávu. Paletka nabízí 8 nových odstínů, které k sobě perfektně ladí. Snadno s nimi vytvoříte teplé kouřové či metalicky bronzové líčení a v kombinaci s tyrkysovými odstíny zajistíte zcela nezapomenutelný „beached“ look.

Metalické rty

U žádného summer looku nemohou chybět sexy rty, a tak kolekce Beached Collection přináší také tři odstíny rtěnek. Dva se nesou na vlně nejnovějších trendů a září metalickými měděnými odlesky, třetí pak sází na letní klasiku v podobě korálově růžového tónu. U Beached Vice Lipsticks se můžete těšit na krémovou texturu, vysokou pigmentaci a celodenní výdrž i v těch nejparnějších dnech.

Foto: Urban Decay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *