Nová kolekce IMRECZEOVA F/W 2018 vás odvane na chladný sever

Chlad, vítr, nehostinná, ale za to barevná a inspirativní krajina – takový je drsný sever, kterým se nechala při tvorbě své nové kolekce podzim/zima 2018 inspirovat česká módní návrhářka Zdeňka Imreczeová. Převzala z něj nejen barevnou paletu, ale také střihy a vlastně celou jeho atmosféru. Pojďte se touto úchvatnou mrazivou podívanou pokochat s námi!

Severský příběh

Ta nálada na vás dýchne okamžitě. Už první pohled na jednotlivé looky napoví, že kolekce IMRECZEOVA vypráví svůj vlastní příběh, který budete chtít znát. Jeho podobu nám přibližuje sama designérka značky: „Kolekce  vypráví příběh  o putování syrovou  severskou přírodou. Krajinou  plnou zemitých tónů a divoké krásy,  kde šedé, béžové a khaki barvy půdy  a porostu doplňuje zářivě bílý sníh a třpytící  se noční obloha. Sledujeme postavu poutníka v oblečení, které  se během cesty tvarově proměňuje,chvílemi volně vlaje ve větru  a jindy se v něm cestovatel schovává před nepřízní počasí. Cesta stoupá  vzhůru a její cíl je v nedohlednu.“

Zahřejte se s IMRECZEOVA

Místu, kde brala Zdeňka Imreczeova pro tvorbu kolekce inspiraci, odpovídají i klíčové kousky. Prim zde hrají kabáty a další hřejivé svrchní kousky, které vás udrží v teple i při cestě do těch nejledovějších krajin. Vedle kabátů z hřejivé vlny, prošívaných šusťákových plášťů, úpletových ponč a kožených sak tu však najdete i modely na denní nošení a také několik outfitů pro společenské události. „Celou  kolekcí se  prolíná tvar  obdélníku. Jednoduchý  prostý tvar kusu látky  nebo přikrývky, která nás  chrání před zimou a která se na  lidském těle uvázáním pásků začne přirozeně  skládat do draperií a měnit svou podobu. Obdélník  začleněnýv základu střihů oděvů umožňuje jejich přední  část na těle variabilně skládat a volné cípy zapínat na několik  způsobů. Protipólem těchto modelů jsou minimalistické košilové šaty a kožené oděvy,  které nechávají vyznít přirozené vlastnosti materiálu a transparentní topy a sukně s  opulentními korálkovými detaily,“ doplňuje  Zdeňka Imreczeová.

[Best_Wordpress_Gallery id=“48″ gal_title=“IMRECZEOVA FW18″]

Foto:  Michaela  Dzurná

Model:  Hana V.  (ELY MGMT)

Produktové fotografie: Martin  Šandera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *