Vyhrajte dva lístky na první kubánský festival v Praze Vibes of Havana!

Už tuto sobotu pohltí pražskou Pragovku street festival s nespoutanou latinskoamerickou atmosférou. 16. června 2018 se zde koná první ročník unikátního kubánského festivalu Vibes of Havana. A je rozhodně na co se těšit! Kromě interpretů ze slunné Kuby rappera Kumara a DJ Mo Bo vystoupí také známá jména z České republiky. Těšit se můžete na skupinu N.O.H.A., rappery Kapitán Demo a Paulie Garand či zpěvačku Tonyu Graves. Chybět samozřejmě nebude vynikající jídlo a osvěžující drinky z těch nejlepších rumů, řada zajímavých workshopů nebo třeba výstava amerických veteránů. Prostě Kuba se vším všudy!

Kubánské rytmy v Praze

Zatímco se necháte unášet na vlně skvělé hudby, můžete procestovat kubánskou uličku. Zastavte se u starých amerických aut, kterými je Kuba proslulá, nebo si vyberte neotřelý módní kousek nejen z nabídky známého tržiště Le Market. O jídlo se postarají vyhlášené food trucky a vám se tak naskytne možnost ochutnat celou řadu šťavnatých burgerů, steaků a dalších dobrot. Chybět samozřejmě nebudou bary s míchanými drinky, které vás vynesou do oblak. Nějakou chvíli pak můžete strávit v některém ze zajímavých workshopů. V tanečním se naučíte pravidla salsy a bachaty pod taktovkou Jorge Concepciona a reagetonu pod vedením talentované Doris Martinez & Dance Company, barmanský vám ukáže, jak namíchat to nejlepší mojito ve městě, ve sprejerském si zase vyzkoušíte tvořit vlastní graffiti. Street festival Vibes of Havana nabídne pro každého něco. Cena lístku se pohybuje kolem 250 Kč a jeho součástí je i oblíbený drink Cuba libre zdarma. V předprodeji můžete vstupenky zakoupit na GoOut a Ticketstream.

Získejte dva lístky zcela zdarma!

Navnadila vás některá z lákadel kubánského festivalu? Pak pro vás máme dobrou zprávu – právě teď můžete vyhrát dva lístky s volným vstupem! Jak na to? Stačí nám do komentářů napsat, co vás na festivalu Vibes of Havana zaujalo nejvíce. Výherce bude vybrán náhodně. Soutěžíme do pátku 15. června 2018!  

15 komentář

 1. Martina Vaňková

  Tonya Graves a samozřejmě Doris Martinez…kubánská krev a tanec v těle…i v duši..

  1. Salsa a bachata!

 2. Musím říct, že mě rozhodně láká to nejlepší mojito. A jinak rozhodně Tonya Graves 🙂

 3. Kubánská ulička, drinky, salsa……..joj….bože…….

 4. Bohumil Lichna

  Láká mne Tonya Graves i dobré mojito.

 5. alena kaskova

  Zaujalo me vsechno miluju miluju ja a moje kamaradka milujem Cubu zatim na ni nemam a tohle by bylo jako byt tam ;-))))))))))

 6. N.O.H.A., Tonya Graves a Burgery. 🙂

 7. Jiří Trejbal

  Lákal by mě pravý kubánský doutník.

 8. Miroslava Lichnová

  Dobré mojito a Tonya Graves.

 9. Zuzana Šumová

  Že mi to vůbec nic neříká a proto to musím poznat.

 10. David Svoboda

  Mě tedy rozhodně láká dát si pořádnou nálož jídla a pití za doprovodu kvalitní hudby:)

 11. Chci zazit opravdovou Kubu 😊

 12. Drinky, salsa, N.O.H.A a graffiti.

 13. claudia vaškovioav

  kubanska hudba a jidlo

 14. tomaš fridrich

  slasa, bachata a michane drinky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *