Hudební festival s himálajskou výbavou

S přicházejícím létem nastává čas, kdy je čas a prostor vyrazit s partou přátel na hudební festival. Festivaly jsou hlavně o hudbě a příjemném čase stráveném s přáteli, ale zážitek se ještě znásobí, pokud strávíte hudební víkend pohodlně. MOST ProTibet, který prodejem produktů z Tibetu a Indie podporuje tibetskou komunitu, vybral 3 produkty: deku, polštářek a obal na mobil. Budou se vám hodit na každé akci, krásně doplní vaši festivalovou výbavu a navíc vám zajistí, že si festival vychutnáte naplno.

Základem je deka. Je samozřejmé, že většinu koncertů stojíte, skáčete a zpíváte spolu se svými oblíbenými interprety. Ale nastane i čas, kdy si potřebujete sednout a nabrat síly na další hudební set. Pohodlná a odolná deka, která udrží teplo je řešením. Deka je odolná vůči skvrnám a mačkání, což při pravidelném venkovním používání oceníte. Je příjemná na dotek, takže pokud se rozhodnete hudbu užívat vleže, není problém. Rozměry deky jsou dostačující, přesně 95 x 204 centimetrů.

Deka je dostupná v mnoha vzorech a barevných variacích, vybírat můžete na: https://shop.protibet.cz/deky/

Dalším doplňkem je polštář, který může doplnit deku. Když se festival přehoupne do pozdních hodin, oceníte polštář. Po celém dni si užijete alespoň krátkou chvíli, kdy budete mít příležitost si na chvíli lehnout a položit hlavu na měkký polštář. Horní část polštáře je z tradiční pruhované tkané látky, která je doplněna pevnou černou látkou po stranách. Polštář je doplněn zipem, lze tedy vyndat vnitřní kapsu s náplní a obal vyprat či doplnit náplň. Na boční straně je úchyt, za který je možno polštář přenášet. 

Polštář je naplněn buď pohankovými slupky, nebo polystyrenovými kuličkami. Polštář s pohankou je těžší a polštář s kuličkami je lehký, takže bychom doporučili kuličkovou náplň.

Na polštáře se můžete podívat na: https://shop.protibet.cz/meditacni-polstare/

Sdílení zážitků je na festivalech samozřejmostí a je tak nezbytné mít u sebe mobilní telefon. A ten je potřeba dobře chránit, abychom byli schopni ve správný čas zachytit ty správné momenty. Je dobře, když si můžete telefon uložit do obalu. Vyšívaný obal je možný zapnout. K obalu je zevnitř našitá šňůrka, takže si jej můžete pověsit na krk. Obaly jsou s buddhistickými symboly. Nekonečný uzel symbolizuje nekonečnou Buddhovu moudrost, soucit, lásku a harmonii. Mantra Óm mani padme húm transformuje negativní emoce a dordže je meditační nástroj v indické kultuře symbolizující sílu ducha a jeho schopnosti.

Barevné obaly můžete vybírat na:

Tak vzhůru na festivaly, užijte si je na maximum.

Internetový obchod s originálním zbožím z Tibetu a Indie je jedním z projektů organizace MOST ProTibet, která podporuje tibetskou kulturu v Tibetu a indickém exilu. Výtěžek z prodeje produktů putuje k tibetským komunitám. Děkujeme za vaši podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *