Vydejte se na výlet do dálek a vůní s luxusním čajem ccha

Čaj už pro mnoho z nás není jen něco, čím ráno rychle za běhu spláchneme snídani. Je to požitek, rituál, bez nějž by den nebyl kompletní. Tu chvíli klidu s hrnkem čaje v ruce, z nějž stoupá pára spolu s omamnou vůní, si prostě umíme užít. A proto věnujeme jeho výběru stále více pozornosti. Pokud milujete čaj stejně jako já, je pro vás kvalita při výběru jedním z nejdůležitějších kritérií. A tou nejvyšší oplývá čaj značky ccha. A také mnoha dalšími úžasnými vlastnostmi, které dělají z pití čaje jeden z nejradostnějších okamžiků dne.

Přirozeně opravdový ccha

Čaje ccha vás zaujmou už svým jemným a originálním designem, který z nich dělá skvělý dárek pro vaše blízké milující čaj i pro vás samotné. Po otevření sáčku je vám jasné, že se potkáváte se skutečnou kvalitou. O ní hovoří už ručně šitý sáček na čaj, který je navíc stvořen z kompostovaného materiálu a je tak samozřejmě velmi šetrný k přírodě. V sáčku pak vidíte skutečné kusy ingrediencí – ovoce, koření, bylinky či květy. Na rozdíl od „drti“, která většinou v klasických sáčcích bývá, tak víte přesně, co pijete. Čaje ccha jsou sbírány i připravovány ručně, takže se zde do dokonalé symbiózy dostává kvalita a čistota. Všechny ingredience jsou v bio kvalitě a pocházejí z prestižních čajových provincií v Číně a Nepálu.

Inspirováno cestovatelskou vášní

Pečlivě vybírané ingredience, sáčky šetrné k přírodě, nezaměnitelné aroma i široký výběr těch nejzajímavějších chutí a kombinací dělá z čajů ccha něco jedinečného. Jejich pestrost vás nadchne a vezme vás na cestu do nepoznaných zákoutí světa. Vydat se na ni můžete s kolekcí Ccha Voyage. Zelený čaj Gunpowder s mátou Breath of Norse Gods vás vezme na výlet po norských fjordech, kde vedle chladivé máty ucítíte také květy modré chrpy. Pokračovat můžete k jihoamerickým vodopádům s čajem Melody of Iguazu, v němž se mísí yerba maté s tóny ovoce a růže. Svou cestovatelskou vášeň pak můžete nasytit návštěvou Zanzibaru a užít si kombinaci ananasu, orientálního koření a citronové trávy. Nebo můžete s Voyage Variety Pack či dárkovým balením procestovat rovnou celý svět. Kam se vydáte vy? Já mám jasno, cesta kolem světa je totiž velmi lákavým dobrodružstvím.

Foto: ccha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *