Recenze: funguje sérum na růst řas?

Růstová séra na řasy mě k vyzkoušení lákala už velmi dlouhou dobu. Slyšela jsem na ně skvělé ohlasy od známých, viděla jsem spousty příspěvků na sociálních sítích, které ukazovaly úžasné výsledky. Když se mi tedy do rukou dostalo růstové sérum na řasy značky Syncare, byla jsem plná zvědavosti a velkých očekávání. Jak sérum obstálo?

Aktivátor růstu řas Syncare

Obal produktu je hezký, bílý se zlatým nápisem a víčkem. Působí na první pohled čistě a tak nějak klinicky. Sérum je „ukryté“ v uživatelsky pohodlném úzkém balení s jemným štětečkem, kterým jej aplikujete ke kořínkům řas. Nanáší se jednou denně, a to před spaním. Já jsem jej vždy nanášela po důkladném odlíčení a vyčištění pleti a po nanesení očního krému. Pracuje se s ním podobně, jako když si kreslíte oční linku, jen je samozřejmě bezbarvé. Nijak na řasách není cítit, nelepí, neteče ani nijak mé oči nedráždilo. Prostě jsem úplně zapomněla, že je tam.

První výsledky

Sérum v současné době používám zhruba měsíc. První výsledky však byly vidět už po dvou týdnech. Všímala jsem si jich o to více, že se mi před zahájením používání séra část řas na pravém oku trochu polámala (netuším proč) a byla tak kratší než ostatní řasy. Díky séru se řasy rychle vzpamatovaly a dorostly ostatní. Celkově mám řasy nyní mnohem delší a hustší a je to vidět i v nenalíčeném stavu. S řasenkou je pak výsledek samozřejmě ještě markantnější. Používám stále tu stejnou jako před začátkem používání séra, abych mohla výsledek opravdu objektivně posoudit. Vím tak totiž přesně, jaké řasy dokáže řasenka vykouzlit a co už je dílem právě séra.

Suma sumárum

Sérum na řasy Syncare překonalo má očekávání. Řasy jsou na první pohled delší, hustší a vypadají zdravě. Nepadají, nelámou se a užívání séra je naprosto bezproblémové. Jsem zvědavá, jak dlouho řasy v tomto stavu vydrží, sérum se totiž nedoporučuje používat déle než 60 dní v kuse a po té době je vhodné udělat cca měsíční pauzu. Sérum vřele doporučuji všem, kdo touží po delších a hezčích řasách a zároveň neholdují těm nalepeným. Zakoupit jej můžete na www.folly.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *