Jedna podprsenka na všechny sporty? Nike přichází s přelomovou novinkou

Při cvičení je správná podprsenka základ, a pokud provozujete více druhů sportů, možná tak máte ve skříni jednu na jógu, jinou na běhání a další třeba na intervalový trénink. Pakliže vás už několikrát (třeba při jejich praní) napadlo, proč někdo nevymyslí jednu podprsenku vhodnou na všechny druhy cvičení, máme pro vás dobrou zprávu. Ta chvíle je tu – Nike představil podprsenky Motion Adapt.

Jedinečná technologie Motion Adapt

Nová hyperadaptivní podprsenka Nike se přizpůsobuje podpoře, kterou sportovkyně v danou chvíli potřebuje. Zároveň je super komfortní. Jedním slovem je to podprsenka pro každý trénink. Na první pohled je zcela obyčejná, ale uvnitř se skrývá jedinečná technologie. Vnitřní část podprsenky představuje zcela adaptivní materiál složený z pěnového a polymerního hybridu, který je velmi pevný i při těch největších otřesech. Materiál můžeme přirovnat k bezpečnostnímu pásu v automobilu. Při nízké intenzitě je volnější, jakmile však zrychlíme, speciální materiál se uzamkne a zpevní. 

Kolekce podprsenek na všechny sporty

Dobrou zprávou je i to, že si svou „vyvolenou“ podprsenku na každou lekci cvičení můžete vybrat hned z 15 různých stylů. Přesně tolik jich totiž kolekce Motion Adapt nabízí. V nabídce je tak třeba Nike Swoosh Pocket Bra, která má v sobě šest skrytých kapes otvor pro hands-free. S Nike Studio Bra si zase užijete 360stupňovou izolaci a podporu, která vás udrží během různých rotací. Jedinečnost podprsenky Nike FE / NOM Flyknit tkví zase v tom, že je složena ze 41 kusů látky a 22 švů. Díky tomu je tělu opravdu maximálně přizpůsobivá. Navíc je o 30 % lehčí než jiné podprsenky Nike.

V jarní kolekci 2018 se můžete těšit na celkem 15 stylů podprsenek Nike Motion Adapt Bra. Celá kolekce je již nyní dostupná na nike.com.

Foto: Nike

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.