Bi-Oil bojuje proti rakovině kůže, přidejte se také!

Bi-Oil, produkt, který pomáhá například zlepšovat vzhled jizev a strií, odstartoval třetí ročník charitativní akce Bi-Oil pomáhá! V období od 28. 2. do 27. 3. 2018 poputuje z každého prodaného balení výrobku 20 Kč na konto Dermatologického univerzitního nadačního fondu, který peníze využije na výzkum zaměřený na boj proti rakovině kůže.

Spolu proti rakovině 

Bi-Oil pomáhá svou charitativní akcí již potřetí. Dermatologickému univerzitnímu nadačnímu fondu tak věnoval už 170 720 Kč. A na co peníze přesně putují? „Darovaná částka bude použita na nákup laboratorního materiálu pro stanovení hladin markerů na povrhu cirkulujících melanomových buněk u pacientů léčených pro metastazující maligní melanom,“ upřesňuje profesor Petr Arenberger, člen správní rady fondu. Akci můžete podpořit i vy, a to koupí výrobků Bi-Oil 60 ml, Bi-Oil 125 ml nebo  Bi-Oil 200 ml v drogeriích dm a na e-shopech KupKosmetiku.cz a BabyBaby.cz.

Bi-Oil: odborník na jizvy a strie

Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Je rovněž vysoce efektivní pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku. Složení výrobku je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů vkomponovaných do olejové báze. Obsahuje přelomovou ingredienci PurCellin Oil™, která mění celkovou konzistenci složení a díky níž je olej lehký a nemastný, což zajišťuje, že se vitaminy a rostlinné extrakty snadno vstřebávají. Bi-Oil získal 349 ocenění v oblasti péče o pokožku a od svého uvedení v roce 2002 se stal nejprodávanějším produktem na jizv a strie ve 24 zemích světa.

Foto: Bi-Oil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *