Lookbook Mohito jaro/léto 2018 nás bere na výlet do Marakéše

Mohito otevírá dveře nové sezóny lookbookem plným barev zasazeným do slunného Marakéše. Návrháři nám představují outfity plné zářivých tónů, hravých potisků i romantických akcentů. Kolekce jaro/léto 2018 je plná pohodlných šatů, ležérních triček i denimových kousků. Zvláštní pozornost si pak zaslouží i řada doplňků, v níž nechybí velké sluneční brýle, pantoflíčky a malé kabelky.

Marocká inspirace v lookbooku Mohito

Mohito nám v nové kolekci představuje velmi ženské outfity nafocené v dechberoucí kulise marocké mozaiky. Barevná paleta se soustředí především na tóny bílé, béžové, jemně růžové a intenzivní zelené, které tvoří základ pro kabáty, široké kalhoty a tuniky. Výrazným prvkem celé kolekce pro jaro a léto 2018 jsou volánky. Ty dodávají jednotlivým kouskům, doplňkům i celým outfitům lehkost a nenucenost. Pozornost přitahují i volené vzory na oblečení, mezi nimiž nechybí ty barevné květované, proužky ani puntíky.

Doplňky, které baví

V oblasti doplňků vévodí trendy výrazných a zářivých barev, které nejde přehlédnout. Značka Mohito si je moc dobře vědoma toho, že letní outfit není kompletní bez velkých slunečních brýlí a barevných šál. Důraz je kladen i na boty, z nichž na první pohled číší především pohodlí, a budou tak skvělou volbou do teplých dní.

Foto: Mohito

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *