Veganské a ručně vyráběné: nové make-up štětce Lush

Pokud jste doposud marně sháněli kosmetické štětce, které by zaručovaly profesionální výsledek, ale přitom byly veganské, cruelty-free a ručně vyráběné, máme dobrou zprávu. Hned 13 takových štětců totiž přibylo do řady #LushMakeup. Navrženy byly pod taktovkou make-up artistky Megan Edwards, takže splňují skutečně vše, co od těchto pomůcek očekáváme. 

Make-up štětce Lush

Rukojeť vyrobená z recyklovatelného hliníku, biologicky rozložitelné a udržitelně získané dřevo natřené lakem na vodní bázi a měkká, syntetická vlákna – štětce Lush umí zkrátka zaujmout nejen na první, ale i na ten druhý pohled. “Testovali jsme různá syntetická vlákna a snažili se vyrobit řadu různých štětců, pro všechny potřeby líčení, dokud jsme nedošli k dokonalosti. Jsme přesvědčeni, že řada štětců přinese profesionální výsledky. Snadno se používají a mají luxusní, prémiový pocit!“ říká Meg Edwards. 

Jaké nás zaujaly nejvíce?

Fresh Faced

Tento ručně vyrobený plochý štětec na make-up je perfektní nástroj k aplikaci hebké souvislé krycí vrstvy make-upu. Jeho jemné husté syntetické štětinky se postarají o souvislé završení líčení a je ideální pro nanášení make-upu krémové nebo tekuté konzistence.

Lush, 610 Kč

Biggest Fan

Pro dokonalé souvislé nanášení do ztracena sáhněte po ručně vyrobeném velkém vějířovém štětci, ideálním pro konturování nebo aplikaci bronzeru či rozjasňovače. Díky hustým syntetickým štětinkám je tento veganský make-upový štětec ideální pro nanášení krycích vrstev a roztírání/blendování produktů na krémové i pudrové bázi.

Lush, 850 Kč

Wing It

S tímto větším zkoseným štětcem vykouzlíte perfektní, uhrančivé oční linky. Syntetické štětiny tohohle ručně vyrobeného veganského štětce vám pomohou souvisle nanést tekutý, gelový, nebo i pudrový oční make-up.

Lush, 340 Kč

U-N-I Brow

Uhlazuje a tvaruje obočí nebo mu dodává na objemu, jak je libo – to dokáže tento ručně vyrobený veganský make-upový štětec. Se svým syntetickým kulatým kartáčkem a zkoseným štětečkem je ideálním nástrojem k tvarování nebo zvýrazňování obočí. Dva konce, dvojí schopnosti. Tento štětec můžete použít i k aplikaci oční linky nebo k pročesání řas.

Lush, 510 Kč

Foto: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *