Grilované broskve nebo šampaňské s jahodami? Letní kolekce Yankee Candle je tu!

Zmrzlina, grilování a dokonalé drinky – to jsou nejen znaky probíhající teplejší části roku, ale i novinek v řadě Yankee Candle Sunday Brunch pro letošní léto. Užijte si tyto dokonalé okamžiky ještě intenzivněji se třemi novými svíčkami s vůněmi stejně dokonalými jako léto samo. 

Levandulová zmrzlina s medem

Nezní to skvostně? Na základu z vanilkového krému se vyhřívá levandulové srdce pokryté ledovým ostružinami a sladkým medem. Takovouto zmrzlinu rozhodně chceme!

Honey Levander

Šampaňské s jahodami

Perlivý nápoj se sladkým ovocem je skvělý v kteroukoliv roční dobu, v létě ale chutná ještě o něco lépe. Pouhým zapálením knotu si jej můžete s Yankee Candle dopřát kdykoliv vás přepadne chuť. Svíčka White Strawberry Bellini nese na cukrovém základu stopy čerstvého manga, vychlazeného šampaňského a broskvového nektaru a vše završuje ovocná smršť s jahodami, ananasem a šťavnatým pomerančem. 

White Strawberry Bellini

Grilované broskve a vanilka

Sliny se vám budou sbíhat i u třetí novinky z kolekce Sunday Brunch s názvem Grilled Peach & Vanilla. Tato svíčka nám servíruje šťavnaté grilované broskve pokapané zlatavým medem a karamelizovaným hnědým cukrem. To vše zakončuje lahodná vanilková zmrzlina, grapefruit a meruňky. 

Grilled Peach & Vanilla

Foto: Yankee Candle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *