Ve víru neonových barev se Zara TRF Neon Spring/Summer 2017 Editorial

Pokud nepatříte k zarytým milovníkům černé, asi si výrazné barvy, které nás v létě obklopují, stejně jako my užíváte. A do sytosti si jich užili také tvůrci nového editoriálu značky Zara TRF pro jaro a léto 2017 s všeříkajícím názvem Neon, kde na fádní barvy nezbyl prostor. Do posledního puntíku ho totiž zaplavily odstíny sytě oranžové, neonově růžové a zářivě žluté. Když k tomu navíc přidáte dokonalý „feeling“ 70. let, vznikne opravdu skvostná podívaná!

Osvěžení pro váš look

Jestliže chcete své letní garderóbě přidat trochu na zajímavosti, osvěžte ji s editorialem Zara TRF Neon. V něm totiž hrají prim tóny limetkově žluté, oranžové, fuchsiové, bílé, ale také pestré květinové potisky, proužky a denim. Dokonalou letní náladu zde pomáhá dotvořit i volná a svěží atmosféra trendů 70. let. Zara navrhuje nosit toto léto svěží, mladistvé a oslnivé oblečení a my říkáme ano!

Trendy nové sezóny

Jestliže se nebojíte nových trendů a trochy výstřednosti ve svém šatníku, pak vás editorial Zara TRF Neon bude neskutečně bavit. Najdete zde široké rifle, květovanou bundičku i boty, kalhoty s vysokým pasem, asymetrický oranžový top s dlouhým zadním dílem i limetkové šaty se špagetovými ramínky. Z doplňků zaujmou především pletené pantofle, kabelka s kontrastními proužky a úžasné fuchsiové lodičky do špičky na nízkém podpatku. Necháte se také zaplavit barvami?

Foto: Zara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.