Naučte svého partnera stylu!

Ačkoliv pro spoustu mužů dnes už pojmy jako móda a styl nejsou cizími slovy, někteří z nich stále potřebují trochu nasměrovat. A někdy je potřeba vzít oblékání svého partnera do vlastních rukou úplně. Abyste však nemusela fungovat jako módní policie navěky, pomozte mu vybrat několik základních kousků šatníku, které vytvoří základ pro mnoho outfitů a které využije na nejrůznější příležitosti. Co by v šatníku žádného muže nemělo chybět?

Bílá košile

Ať už je váš partner účetním, policistou či stavařem, bílá košile je kouskem, který by měl mít v jeho skříni své místo. Využije ji jak do obleku na výjimečné příležitosti typu svatba, firemní večírek či větší oslava, tak i k riflím na běžné denní nošení. A pokud sáhnete po kvalitním materiálu, nebudete se zlobit u žehlení a navíc košile vašemu muži vydrží třeba i několik let.

Padnoucí džíny

Pokud váš muž nepatří k těm několika málo výjimkám, které by něco tak fádního jako rifle nikdy neoblékly, asi budete souhlasit, že i ony patří k naprostým základům. A teď nemáme na mysli rifle s ochozenými lemy a kapsami děravými od nošení peněženky a mobilního telefonu, ale perfektně padnoucí džíny ve správném střihu i délce. Pokud sáhnete po nadčasovém modelu v klasické modré barvě bez módních výstřelků typu cvočky či díry na kolenou, opět bude tento kousek kamarádem na dlouhá léta.

Zaměřte se na boty

Důležitost bot by se neměla podceňovat, protože i na ně se spousta lidí dívá. A rozhodně neplatí, že by skvostné a čisté boty měly být pouze doménou žen. Naleštěné polobotky promění každého muže v elegantního gentlemana a doplní oblek i ležérní outfit. Navíc se budou vašemu partnerovi líbit, protože je lze nosit téměř po celý rok. Přimějte ho jednou nekoukat se jen po teniskách a sandálech a obujte ho do slušivých bot k riflím i společenským kalhotám.

1 komentář

  1. Dobrý den, díky za článek! Přesně jak říkáte „pro spoustu mužů dnes už pojmy jako móda a styl nejsou cizími slovy, někteří z nich stále potřebují trochu nasměrovat“ 🙂 V návaznosti na tento článek jsem se chtěla optat, zda byste neměli tipy na blogy, kde sledovat právě pánskou módu nebo eshopy (s pánskou módou), které si právě píší svůj blog? Jako příklad jsem zatím objevila http://www.bolf.cz a chtěla jsem se vás zeptat jestli byste jako Magazín o módě a stylu neměli třeba přehled o dalších 🙂 (možná tip na další článek 🙂 ) Mockrát děkuji a přeji krásný den! Zdenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *