Trend: Batohy na scénu!

Batohy ZOOT

Batohy v posledních letech začaly módní scénou stoupat výš a výš a dosáhly takového postavení, že je už nejedna žena vyměnila za kabelku. Přemýšlíte také nad tím, že byste si nějaký trendy batoh na volné chvíle pořídili? Pak nakoukněte k ZOOT, jež přináší nové značky, které se pyšní nejen zábavnými a barevnými designy, ale také udržitelností.

Batohy ZOOT

Od Louboutina po Gabbanu

Pokud ještě nejste úplně přesvědčeni o síle tohoto trendu, vězte, že se to batohy hemží i v kolekcích světových návrhářů. Květovaný havajský potisk od Louboutina, Valentinův maskáčový print, lehce šílený design s nášivkami od Kenza nebo saténový model od dua Dolce & Gabbana, to vše jsou hity přehlídkových mol. A jaké další styly batohů letos „frčí“? Tyto must-have kousky vycházejí vstříc trendu metalických barev, minimalistických designů a samozřejmě také eco-friendly materiálům!

Batohy ZOOT

Férové batohy pinqponq

Německá značka pinqponq se proslavila tvorbou prakticky organizovaných batohů, které jsou navíc férové. Jsou totiž vyráběny ze 100% recyklovaných PET lahví. A tomu fandíme! Oceníte jejich minimalistický design, ale také úložný prostor. Batohy jsou plné praktických kapes a pevných zipů, takže vše budete mít srovnané a v bezpečí!

Batohy ZOOT

Ideály podle Ucon

Na začátku byla vize dvou Němců, jež chtěli vytvářet jednoduché a praktické batohy a to s etickým přístupem. A tak vznikla značka Ucon, jež nemá za cíl spolupracovat se známými umělci, ale s lidmi, jež mají stejné ideály. Batohy Ucon jsou vyráběny z materiálů jako veganská kůže a recyklované PET lahve a překvapí vás, jak úžasně mohou vypadat!

Batohy ZOOT

Irské batohy Stighlorgan

Značka Stighlorgan se nechala inspirovat kočovným životním stylem a uzpůsobila tomu i své batohy. Ty mají speciální povoskované plátno a odolají tak dešti i ošplouchnutí mořskou vlnou. I přes jejich praktičnost jim však samozřejmě nechybí styl, který pro změnu nabrali v Londýně.

Batohy ZOOT

Odvaha batohů Spiral

Pakliže rádi vyčníváte z řady a potrpíte si na odvážné kousky, které nejdou jen tak přehlédnout, patrně vás osloví značka Spiral. Tyto batohy tvořené mladými britskými nadšenci vás osloví díky originálním designům. Pro letošní jaro je to styl holografických kousků.

Batohy ZOOT

Foto: ZOOT

1 komentář

  1. Batohům jsem zatím na chuť nepřišla, i když by se mi nějaký hodil stále dávám přednost kabelkám i přesto, že je to kolikrát na úkor pohodlnostni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *