Kosmetický tip bloggerky Lenky: Jak na mastnou pleť

Máte problém s mastnou pletí? Hledáte nějaký přípravek, který by „mastnotu“ eliminoval? Jo, tak tohle je přesně můj příběh. Mám mastnou pleť a vadí mi, když se mi obličej v nějaké části leskne. Proto s sebou taky v kabelce nosím pudrové ubrousky, kdyby bylo potřeba. Ale občas se mi nechce stále kontrolovat, v jakém stavu je má pleť. Proto jsem udělala takový malý research v drogérce, jestli tam náhodou nenajdu nějaký přípravek na zmatnění pleti. Ne žádné matující make-upy, ani nic podobného. Měla jsem na mysli nějaký krok proti lesknutí pleti ještě před aplikací make-upu.

SebaMed Clear Face Mattifying Cream

A? Výsledek mého hledání byl SebaMed Clear Face Mattifying Cream. Tento produkt má eliminovat kožní maz a pravidelnou aplikací snižovat jeho tvorbu, stejně tak jako zlepšovat kvalitu pleti a zamezovat vzniku zánětlivých míst na pleti tím, že brání vzniku bakterií, které akné vytvářejí. No nezní to lákavě? Neobsahuje olej a tento přípravek je dermatologicky testován.

Hned po otevření balení mě docela příjemně překvapila vůně produktu, která je jemná a velice příjemná. I konzistence produktu je zajímavá, jedná se o krém, který mi připomíná svojí strukturou spíše gel. Nejedná se tedy o žádný hutný krém, je to spíš takové jemné, velice příjemné pohlazení pro pleť. Je doporučeno tento produkt aplikovat na pleť pravidelně ráno a večer, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Nicméně musím říct, že ke zmatnění pleti dojde hned po nanesení. Pro dlouhodobě zmatněnou pleť je ale potřeba tento výrobek používat opravdu pravidelně a na vyčištěnou pleť samozřejmě.

Mně se SebaMed hodně osvědčil, když jsem si ho nanášela těsně před  make-upem jako, dalo by se říct, podkladový základ pod make-up. Pleť tak vydržela opravdu déle matná, než normálně.

Za mě se tedy jedná o super produkt, který opravdu plní sliby, jako je zmatnění pleti a postupnou eliminaci nedokonalostí. Rozhodně to stojí za vyzkoušení, pokud trpíte na mastnou pleť a pupínky.

Více recenzí a mnoho dalšího naleznete na mém blogu Awakened Dreamer.

Lenka z blogu Awakened Dreamer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *