Mango představuje kampaň February 2017

Kampaň Mango

Španělská módní značka Mango se rozhodla nás v chladném únoru trochu rozehřát a představuje nám svou kampaň pro jaro a léto 2017. Modelky Mica Arganaraz a Frederikke Sofie se v ní procházejí ve sluncem zalité krajině a představují nám trendy, jež si tato značka pro novou sezónu zamilovala.

Kampaň Mango

Volná jarní kampaň Mango

Vypadá to, že volnost se stala jedním z ústředních témat nové kolekce. Vynikají zde vzdušné šaty, lehké bundičky, široké kalhoty a pohodlné kabátky a košile. Co se týče barev, můžeme vidět mix přírodních a neutrálních odstínů béžové, hnědé a bílé spolu s výraznými tóny fuchsiové a sytě žluté. K dlouhým volným šatům pak dokonale sedí květovaný potisk, jeden z tradičních jarních trendů.

Kampaň Mango

Rafinovaná zrcadla

Nejnovější kampaň značky Mango pro jaro a léto 2017 nafotil renomovaný fotograf Mario Sorrenti, o styling se postarala Alexandra Woroniecka. Aby kampaň získala lehký surrealistický nádech, byla při focení použita zrcadla, v nichž se modelky odráží. Kampani tak dodávají snovost i originalitu.

Kampaň Mango Kampaň Mango

Po kampani Zara přináší ta „Mangová“ o trochu více barev a jarní atmosféry a rozhodně má také něco do sebe. Ta lehkost nás zkrátka upoutala, jak se líbí vám?

Kampaň Mango

Foto: Mango

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *