Kiss kiss Bang bang: Valentýnská kolekce Mohito

Mohito představuje svou kolekci určenou pro nejromantičtější den v roce – svátek svatého Valentýna. V ní si na své přijdou jak něžné duše, tak i rebelky, což naznačuje už její název Kiss kiss Bang bang. Do jakého stylu se pro tento den naladíte vy?

Červený a černý

Jak se dá předpokládat, valentýnské kolekci Mohito vévodí především dvě barvy – červená a černá. Zatímco červená nás naladí na romantickou vlnu, černá odhalí i naši divokou stránku. Ve většině outfitů však můžeme obě barvy vidět pohromadě, čímž vytváří kontrast i souznění najednou.

valentýnská kolekce Mohito

Ukažte srdce

Valentýn a srdce k sobě zkrátka patří, a tak tento motiv nemohlo opomenout ani Mohito. Srdíčka můžeme vidět jako vzor na topech, v podobě flitrů pak zdobí košile a skvěle vypadají i v komiksovém stylu na sukních. Po vzoru nových trendů jsou pak srdce vyšitá i na bundičkách a riflích.

Valentýnská kolekce Mohito pro rebelky

V kolekci najdeme spoustu prvků, které na první pohled nemají s romantikou nic společného. Kožené bundičky a sukně, černé džíny, děrované šortky, černá blůza s potiskem – to vše bychom zařadili spíše do šatníku motorkářů či metalistů. U Mohita však tyto kousky ozdobily roztomilé detaily nebo jsou kombinovány spolu s dívčími prvky, jako jsou vzorované šaty, puntíkovaná košile či červený pásek se srdcem.

valentýnská kolekce Mohito valentýnská kolekce Mohito valentýnská kolekce Mohito

Foto: Mohito

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *