Nová kolekce Rosie for Autograph jaro 2017 u Marks&Spencer!

Rosie for Autograph

Modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley a londýnský návrhářský tým Marks&Spencer společně slaví už 5. výročí společné tvorby. A oslavili jej tím nejlepším možným způsobem – novou kolekcí spodního prádla pro jaro a léto 2017. Potěší vás v ní nejen smyslné prádlo pro každou z nás, ale také hřejivá paleta barev a důmyslná hra s potisky, kterou Rosie pro novou sezónu představila.

Rosie for Autograph

Rosie for Autograph

Jaro 2017 je v podání Rosie Huntington-Whiteley něžné a jemné. Odpovídají tomu volené barvy, které jsou laděny do tónů růžové, něžné krémové, ale nechybí ani elegantní černá. Nezaostávají však ani zvolené materiály, mezi kterými kraluje jemné hedvábí a propracovaná francouzská krajka. Výsledkem je luxusně vypadající kolekce, jež poskytuje základ pro důmyslnou hru se siluetami a potisky.

Rosie for Autograph

Bohémský vliv

Kousky z nové kolekce Rosie for Autograph, jež můžeme obdivovat už celých pět let, se letos zrodily pod bohémským vlivem, jemuž vévodí jemnost a volnost. „V nové kolekci jsem chtěla zachytit hřejivost a něžnost, a tak jsme se se Soozie a jejím týmem zaměřily právě na tyto aspekty. Nová jarní řada prádla je plná nádherných květinových motivů v luxusním hedvábném a krajkovém provedení, které lichotí ženské postavě. Nejvíc jsem si tentokrát užila objevování nových střihů a práci s potisky,“ uvedla Rosie.

Rosie for Autograph

Kimono středem pozornosti

Pokud bychom z kolekce měli vybrat jeden nevšední, originální kousek, bylo by jím kimono. Je tvořené tmavošedým saténem a působí elegantním a lehce svůdným dojmem. Jestliže si však jaro přeci jen představujete o něco veseleji, pak by vám mohl padnout do oka růžový pyžamový set posetý květy, jehož příjemný satén vám pomůže k dokonalému odpočinku. Jaký kousek z kolekce se nejlépe hodí k vaší náladě?

Rosie for Autograph Rosie for Autograph Rosie for Autograph

Foto: Marks&Spencer

1 komentář

  1. Nádhera, vypadá luxusně 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *