Top 7 odstínů laků na nehty pro rok 2020

Červené nehty, nebo žádné – toto pořekadlo už v beauty světě dávno neplatí. A pokud jste se jím náhodou doposud řídili, je na čase na něj na chvíli zapomenout a zamířit do dosud neobjevených vod v podobě nejvíce trendy odstínů laků na nehty. Tady je výběr těch, které jsou letos k vidění úplně všude. 

Yves Rocher, Noir Ebene, 139 Kč

Černá

Je to oficiální – černá na nehtech je zpátky. A pokud se vám zdá, že patří spíše na rockové koncerty než na běžné nošení, zkuste se poohlédnout po jiných tmavých barvách. I temně modrá, zelená nebo bordeaux jsou v kurzu.

Lak na nehty Yves Rocher, Noir Ebene, 139 Kč

Perleťová

Nehty ve světlých perleťových tónech jsou opět v kurzu. Působí decentně, hodí se na každou příležitost a dobrou zprávou je, že díky své světlosti nebude hned na vaší manikúře vidět každá rýha či malá odřenina. 

Lak na nehty Catrice, Minnie&Daisy, 45 Kč

Modrošedá

Tento zvláštní, tajemný a originální tón je směsí trendy námořnické modré a tmavě šedé. Působí elegantně a velmi nevšedně. Skvěle bude vypadat i s jemnými třpytkami.

Lak na nehty Essie, Bobbing for Baub, 230 Kč, www.notino.cz

Smaragdová

Tmavě zelená se letos také vyhřívá na výsluní. Působí jemně a přitom velmi sofistikovaně. Vydat se můžete i směrem více zemitého či lesního odstínu. 

Lak na nehty Yves Rocher, Eucalyptus, 69 Kč

Skořicová

Toužíte po něčem opravdu překvapujícím? Pak vyzkoušejte skořicové tóny, které jsou směsí hnědé a červené. 

Lak na nehty Nailmatic, Georgia, www.nila.cz, 250 Kč

Žlutá

Chybí vám ve výčtu ryze letní odstín? Už nemusí, žlutá, ve všech svých podobách, je totiž v kurzu také. A vypadá skvěle.

Lak na nehty trend IT up, N1, 39,90 Kč, www.dm.cz

Metalické

Nejedná se o konkrétní odstín, ale o to volnější ruku budete při výběru mít. Letos stačí sáhnout po jakémkoliv metalickém laku. Rozzáří každý den a strhnou na sebe pozornost. A vypadají zkrátka skvěle. 

Lak na nehty Sally Hansen, odstín 510, 269 Kč, www.dm.cz

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *